+420 607 683 430
info@fitkustka.cz
facebook.com/fitkustka Nepropásněte, po Vánocích hned do nové formy v našich redukčních kurzech! Novoroční od 9.1.2022.
Fitkustka-banner-01
Fitkustka-banner-02
Fitkustka-banner-03
Fitkustka-banner-04
Fitkustka-banner-05
Fitkustka-banner-06
Fitkustka-banner-07
Fitkustka-banner-08
Přihlášení
newsletter
... nabídky, novinky, slevy

Reference a recenze hubnutí, první část

Již téměř sto pozitivních referencí a recenzí od klientů výživového poradenství a redukčních kurzů Fitkůstka.cz, kteří absolvovali pod vedením Ing. Jany Platilové řešení jídelníčku, snížení váhy, zlepšení kondice a celkové proměny hubnutí a rozhodli se napsat tyto recenze.

Václava Němcová, České Budějovice

Jani, chtěla bych ti touto cestou poděkovat za návrat do normálu alespoň co se váhy týká. Když mi moje kamarádka prozradila, jak se jí podařilo zhubnout navzdory době, kdy jsme obě již půl roku doma na home officu, byla jsem zpočátku skeptická. Říkala jsem si, no jo, další pokus, který bude fungovat jen po dobu diety a pak opět deprese a vztek z toho, že jsou kila zpět. 

Trvalo mi dva měsíce, než jsem se definitivně rozhodla to zkusit také. A tak jsem k tobě dorazila a začala s tvojí pomocí a radami shazovat ta kila, kterými jsem se za ten téměř rok obalila. Jsem šťastná, že se mi to podařilo a zatím i po měsíci ukončení kurzu se držím. Super jsou i tvé on-line hodiny spalovacího cvičení, které samozřejmě váhový úbytek podporují. Díky tobě jsem se přinutila a vyhradila si čas na sebe a snažím se každý den alespoň na chvíli rozhýbat tělo.

Důležité pro mě je, že jídelníček, který jsem od tebe dostala nijak nezasahuje do mého každodenního života. Nemám víc práce s přípravou jídla, protože můžu jíst to co ostatní členové rodiny. Nebudu lhát, že bych nikdy nedostala chuť na chipsy, na opečeného buřta nebo větrník. Klidně si to dopřeju, ale vím, co musím udělat proto, abych ten prohřešek napravila. Dostala jsem od tebe zásadní informace, které každý tak nějak obecně víme, ale dokud se nepřesvědčíš, že to funguje, že má skladba jídelníčku vliv na celkový pocit ze života, tak to bereš s rezervou. Snažím se rady předávat dál všem kolem sebe a přemýšlím nad tím, co jím. Je pravda, že v obchodě teď trávím víc času, čtu složení, počítám kalorie, řeším obsah cukru a vlákniny, ale nevadí mi to.

Mám ze sebe dobrý pocit. Nemám ambice dostat se na váhu modelky, vím, že to je nereálné a dlouhodobě neudržitelné, alespoň za současné situace, ale jsem šťastná, že i ve 46 letech můžu zase nosit upnutá trika a šaty a když vidím holky kolem 20, které se sotva valí, říkám si: Jo jsi dobrá!  A to všechno díky tobě. Moc děkuji za tvoje rady, povzbuzování, pochvaly a vůbec za vše co děláš a jak to děláš. V dnešní době to není jednoduché, obdivuji tě za tvé přípravy, energii a přístup k nám všem.

Stanislava Matošková, České Budějovice

Za svůj dlouhý život jsem s větším či menším úspěchem držela všechny možné diety. Vždycky se mi podařilo nějaká kila shodit, ovšem po návratu k „ normální“ stravě byla dříve či později všechna zpět.
Jak přibývala léta, přibývala kila, bolesti artrotických kloubů, špatná pohyblivost, ale také nespokojenost sama se sebou, zvlášť v oblasti oblečení, kdy jsem v obchodě na sebe nic nekoupila, neboť velikost stanu nevedou.

Když jednoho dne má váha ukázala třímístné číslo, řekla jsem si dost. Mým dobrým andělem se stala paní Janinka Platilová, díky které jsem za 12 měsíců shodila 25 kg a můj objem okolo pupíku se zmenšil o 22 cm! Stalo se tak pouze dodržováním Janinkou sestaveného jídelníčku. Jídelníček obsahuje většinu toho, na co jsem byla zvyklá, rozhodně nehladovím a hlavně jím to co mi chutná!

Vždycky jsem byla sportovní antitalent, když si vzpomenu na školní výuku tělocviku, výmyk na hrazdě a šplh na laně a podobné gymnastické disciplíny, jdou na mě mrákoty… Pouze v posledních letech rekreačně provozuji nordic walking, což mi z ubylými kily dělá mnohem větší radost. Chtěla bych tímto inspirovat ty, kteří také sportu nikdy moc nedali a koncovka u čísla věku se změnila z – cet na -sát. Vážně to jde! V neposlední řadě chci poděkovat paní Platilové, že mě na tuto cestu přivedla, za její milý přístup a povzbuzování, bez ní bych to nedokázala.

Františka Vrkočová, České Budějovice

S Fitkůstkou zpátky do velikosti S za 6 měsíců. Zejména z důvodu sedavého zaměstnání moje tělo už přestává spalovat všechny přijaté energie a tvoří si zásoby na horší časy. S tím léta bojuji formou diet a jarních očist. Prakticky 10 let zažívám dokola stejný scénář zhubnutí, jojo efekt i s úrokama, a to vždy bez odborné pomoci.

Najednou pracuji doma na home office, nehlídám si jídlo a mám málo pohybu. Děsí mě myšlenka, že se budu muset jednou převléct z pohodlných legošů do kancelářského oblečení, ve kterém ale už nevypadám nijak zvlášť dobře. Na základě referenci mé kamarádky zkouším oslovit Fitkůstku. Janičky on-line lekce představují naprosto perfektní a obzvlášť v covid době bezpečný servis. Jídelníček je sestavený z oblíbených jídel mojí rodiny, nechybí v něm dětská jídla, sladkosti ani víno. Jasně, že úplně bez nějaké redukce to nejde, ale celkově jde hubnutí velmi přirozenou cestou. Hodiny jsou naživo, kamery jedou a probíhají interaktivní distanční přednášky i cvičení, což ušetří spoustu času. O osobní kontakt však nepřicházím. Janička je profesionál, několikrát během kurzu se setkáváme na individuálním převážení, kde jsou samozřejmě dodržena všechna hygienická pravidla.
Během 1. kurzu se mi hubnutí s Fitkůstkou stává koníčkem, jsem motivovaná pokračovat v hubnutí dál pod jejím dohledem až do mé vysněné váhy. Po 6 měsících mám 9 kilo dole a hlavně jsem si vytvořila návyk jak se správně stravovat. Díky tomu se mi daří váhu udržet . V covid době nemůžeme skoro nic, ale díky Fitkůstce to můžeme změnit a mít výborný pocit sama ze sebe. 

Ludmila a Martina, České Budějovice

Naše rodinné hubnutí. O Janiným kurzu mi řekla dcera. Zaujalo mě to, protože poslední dobou jsem stále přibírala a už jsem si nevěděla rady. Zeptala jsem se dcery, jestli by jí nevadilo, že bych chodila s ní. Dcera byla ráda, že nebude chodit sama. Tak jsem v září, v 62 letech, začala znovu cvičit a měnit stravu. V polovině listopadu jsem byla lehčí o 5 kg, za což jsem Janě velice vděčná. Jídelníčky jsme měly jednoduché a srozumitelné, hlavně chutné, protože byly sestaveny z jídel, které máme rády. Ludmila

Já jsem byla ráda, že se mamka přidala. Byly to pro mě hezky strávené neděle s mamkou. Díky Janičce jsem lehčí o 6 kg a štíhlejší o 9 cm v pase. Bavilo mě i cvičení, Jana nás všechny podporovala a dokázala z nás dostat to nejlepší. Tímto ti Jani moc děkujeme a těšíme se na pokračovací kurz v lednu. Martina

 

 

Jana Dočkalová, České Budějovice 

Milá Jani, ráda by jsem Ti touto cestou  poděkovala za velmi pěkný, prakticky ucelený dvouměsíční redukční kurz, který jsem právě absolvovala. Na Tvůj kurz mě pozvala kamarádka a popravdě řečeno, vůbec jsem něvěděla do čeho jdu…

A právě o to víc oceňuji Tvůj profesionální a empatický přístup, který mě vždy motivoval a dodal energii a sílu pokračovat. Také mě ujistil, že vše má smysl. Hlavně ten smysl byl vidět ve výsledcích, kdy jsem ani nevěřila displeji na váze, že váha opravdu každý týden klesala a centimetry ubývaly. Za dva měsíce jsem snížila váhu o 9kg a ubylo mi 17cm. 

Díky Tvému navrženému jídelníčku, z jídel, které mám ráda a každotýdennímu setkávání na kontrolním vážení a měření, a také Tvému spalovacímu cvičení, se cítím výborně a těším se na další životní etapu. Pomohla jsi mi změnit přístup ke stravování, změnit myšlení a zároveň povzbudit ve chvílích nejistoty. 

Jsi velkým lidským motivátorem a přeji Ti mnoho dalších spokojených klientů, kteří se mohou sami přesvědčit, že vše funguje a stojí to za to!


Markéta Jináčková, České Budějovice (vítězka redukčního kurzu -11,5 kg)

Ahoj Jani, ještě jednou jsem chtěla moc poděkovat za kurz. Jsem moc ráda, že jsem to zvládla (díky tobě), jsi prostě skvělá!!! Určitě budu dál využívat toho, co jsem se naučila, přesně něco takového jsem hledala.

 

 

 

 

Barbora Pícková, Kaplice

S Jančou jsem se seznámila díky kamarádce, která s ní úspěšně hubla. Už jsem měla za sebou nějaké výživové poradkyně, které to určitě se mnou myslely dobře a velmi zdravě, ale já jsem nevydržela. Nevydržela jsem nikdy víc než několik měsíců chodit okolo "zakázaného", nepít kávu, nejíst pečivo, Knäckenbrot a nejrůznější zdravé kaše jsem už pak nemohla ani vidět.

Nechtěla jsem nic vážit, vařit a nakupovat extra potraviny. Chtěla jsem dál jíst s mojí rodinou u stolu společné jídlo... Zkusila jsem Fitkůstku a Janu Platilovou kontaktovat, protože se mi po druhém dítku a třech let marných bojů, diet  a pokusů stále nedařilo hubnout.

Teď jím 5x denně prakticky všechno, ale ve správných dávkách, nic nevážím, nemám žádný doplněk stravy, nevařím nic extra, piju kávu, jím pravidelně a je mi dobře. Po 4 měsících mám 11 kg dole, 14 cm přes pupík, 10 cm přes boky, 14 cm přes stehna. Začala hubnout i moje maminka, moje kolegyni, její dcera, moje švagrová, její maminka... Jen díky tomu, že mě denně vidí, vidí, že se netrápím hlady, že jím vlastně "normálně" a kdybych jim neřekla, že mám nějaký sestavený jídelníček, tak by to ani nevěděly. Děkuji za vše Jani a všem, kdo by rádi zatočili s kily držím pěsti!

Jana Tetenková, České Budějovice

Když jsem se přihlásila do kurzu, doba koronavirová byla zrovna v polovině. Vše tedy bylo nastaveno v klasických redukčních kurzech od p. Platilové - cvičení ve fitku, měření každý týden na hodině, přednáška na živo. Kontakt "holek", jak říká Jana, byl k nezaplacení! Vždy jsme nadšeně sdělovaly - jedna, druhé své uspěšné kilogramy a centimetry. Povzbuzovaly se navzájem, od Janinky vždy dostaly jasné rady. Také i varovně zvednutý prst, při nějakém - uklouznutí v jídelníčku. Ale ejhle, druhý kurz, byl zastaven, dřív než začal. Co dál? Trochu nás to všechny přihlášené vykolejilo. Z vlastní zkušenosti vím, jak je těžké někoho učit on-line, jelikož pracuji ve školství a s tímto problémem se peru dnes a denně.

Právě cvičení bez osobního kontaktu a seminář bez reakce očí a naslouchajících uší je pro lektora ta nejtěžší zkouška a p. Platilová je ale velký profík a neuvěřitelně rychle a dokonale zareagovala. Již při první on-line hodině nám dala veškeré potřebné informace k připojení. Jako bonus ještě přidala středeční hodiny cvičení, no kdo to dnes pro Vás udělá. Lekce vede tak, abychom všechny pochopily její výklad, dává prostor pro porřebnou komunikaci. Když začne cvičit dává tolik energie, že okamžitě cítíte jak je u vás v obýváku či pokoji. Úžasné zpestření hodin je někdy i její malá dcerka, která také cvičí. Vše je zvládnuté na jedničku... i s tou záludnou technikou. Kdo by si myslel, že nevidí a nekontroluje nás, je na omylu. Tu a tam se najednou ozve "Moni, zvedni tu nohu, Luci kde máš ty ruce, holky teď se nepije... ale cvičí...". Energie z jejího "domácího hnízda " k Vám domů jen plyne. ZA TO JÍ VELIKÝ DÍK. MŮJ ZÁVĚR - holky je to i tak super. 

Lenka a Jarda Vaněčkovi, České Budějovice

Jsme velká rodina. Se čtyřmi děvčaty (7, 14, 15, 16 let) se rozhodně nenudíme. Vaříme téměř každý den, nakupujeme denně. Každý máme rád něco jiného a nějaké to kilo dole, uvítáme téměř všichni. Začít hubnout a změnit stravování, byla tedy výzva pro nás všechny, zvláště když se manžel Jarda dozvěděl, že má dnu. S Jančou jsem před 2 roky začala svůj hubnoucí maratón já. Nový jídelníček (s mými oblíbenými jídly), cvičení, pravidelné vážení a konzultace, brzy přinesly první výsledky. Za první 4 měsíce jsem zhubla 12 kg a doteď postupně kila ubývají.

Jarda se ke mně přidal. Janča mu sestavila jídelníček, vhodný při dně. Naučili jsme se spoustu nových chutných jídel, bez masa. Měl individuální cvičení, protože skupinku několika žen na kurzu, se kterými jsem cvičila já, si s radostí a studem, odpustil :-). Za pár měsíců zhubl 10 kg. Naše holky vše „pozorovaly“ a zjistily, že nám jdou kila dolů i s oblíbenými jídly a vlastně se nevědomky přidaly k nám. Omezili jsme sladké i slané dobrůtky, přidali zeleninu a ovoce. Pečeme si i sladké dezerty, vaříme knedlíky i maso... jen vše konzumujeme v přiměřeném množství. Pohyb se stal potřebnou aktivitou nás všech, zvláště v této „době covidové“. S Jardou cvičíme s Janičkou on-line 2x týdně, holky si oblíbily cvičení podle internetu a pravidelné procházky s námi. 

Martina Pinterová, České Budějovice

V době covidové, jsem začala chodit na redukční kurzy paní Platilové, situace nás dotlačila, zůstat v kontaktu online. Osobní setkání na kurzech to určitě nenahradilo, ale cvičili jsme, hubnuli, bylo nám skvěle a energie máme po kurzech na rozdávání, stejně jako Janička, která nás všechny maximálně podporovala, motivovala a to vždy s úsměvem.

Diky Janičce se můj sen zhubnout, stal skutečností. A nebylo to vůbec těžké, ba naopak... Snaha zhubnout přebytečná kila po porodu mi trvala 10 let. Pořád jsem to zkoušela sama s nevalným výsledkem. Jít k výživovému poradci mě ani nenapadlo. Vážit si jídlo nebo vařit si pro sebe a ještě pro rodinu něco jiného, to jsem věděla, že z dlouhodobého hlediska nevydržím. Až jsem jednou narazila na článek od Janičky. A tam mě dostala věta...Jíte všechno, co máte rádi (v mém případě i sladké) a okolí by nemělo poznat, že hubnete, ale pak se diví, že jste zhubli. A opravdu to tak bylo...

Po půl roce jem zhubla 14 kilo. Metabolický věk mi klesl z 59 na 39. Takže za mě, můžu Janičku jen a jen doporučit. Snadněji to už opravdu nejde... Jediné co je nejtěžší, je rozhodnout se. Jani ještě jednou moc a moc děkuji, jsi skvělá.

 

Věra Tejkalová, České Budějovice

Fitkůstku jsem se rozhodla kontaktovat během svého těhotenství na základě doporučení mé dobré kamarádky, která během redukčního kurzu s paní Platilovou zhubla o několik konfekčních velikostí a vypadala zkrátka skvěle.

Na začátku svého těhotenství jsem na váze moc nepřibírala, proto jsem ani moc neřešila, co sním, zkrátka jsem si dopřávala cokoli a v jakémkoli množství. Okolo šestého měsíce však kila začala naskakovat podstatně rychleji, a proto jsem se rozhodla kvůli sobě a svému miminku udělat zásadní změnu ve svém stravování. V tu dobu přede mnou byla dovolená s manželem, kterou jsme se rozhodli strávit cestováním po Čechách. Jedla jsem jen 3x denně a celé dny jsme běhali po kopcích. Těšila jsem se, až se vrátím domů a uvidím výsledek mého velkého snažení. K mému velkému překvapení jsem měla po návratu z týdenní dovolené 2kg nahoře!

Po mém neúspěšném boji s kilogramy, jsem se rozhodla navštívit paní Platilovou, aby mi pomohla s těhotenským jídelníčkem. Neměla jsem samozřejmě v úmyslu zhubnout, ale pouze extrémně nepřibrat. Paní Platilová mi sestavila na mé přání individuální jídelníček, díky kterému jsem se naučila jíst přiměřené porce bez nutnosti vynechání oblíbených pokrmů a sladkých ňaminek, na které jsem měla během celého těhotenství neovladatelnou chuť.

Poté jsem se ještě zúčastnila asistovaného nákupu, díky kterému jsem se naučila nahrazovat kalorické potraviny za zdravější varianty. Výsledkem toho všeho bylo, že jsem přestala extrémně přibírat na váze a během posledních třech měsíců těhotenství, kdy jsem docházela na konzultace, jsem nabrala na váze už pouze 2 kg.
 
Přestože mě trochu mrzí, že jsem paní Platilovou nekontaktovala již na začátku svého těhotenství, s celkovým přírůstkem 9 kg za celé těhotenství jsem v celku spokojená a jsem přesvědčená, že nabraná kila se mi po porodu podaří brzy shodit dolů.

Těším se na další konzultace u Fitkůstky po šestinedělí, kdy mám v úmyslu opět navštívit paní Platilovou, abychom probrali můj kojící jídelníček. 
Tímto bych chtěla paní Platilové poděkovat za dosavadní podporu, lidský přístup a cenné rady během tohoto krásného období. 
Držím palce všem, kteří se rozhodnou zatočit s přebytečnými kilogramy, dostat se do formy a najít ztracené sebevědomí.

Dana Fábingerová, České Budějovice

Na redukční kurz k Janičce jsem se přihlásila na popud kamarádek, které již kurz absolvovaly. Jejich výsledky mě doslova omráčily a tajně jsem doufala, že se k nim sama aspoň vzdáleně přiblížím. Po 2 kurzech jsem za 8 měsíců o téměř 20kg lehčí. Přes břicho jsem ztratila 19cm a přes boky 18cm. Myslím, že výsledky mluví za vše. Bonusem hubnutí s Janičkou je příjemně strávené nedělní odpoledne a tolik pozitivní energie, že Vám vydrží celý týden. Jani, patří Ti ohromný dík. Díky Tobě si plníme svoje mnohdy největší přání.

 

 

 

Olina Růžičková, České Budějovice

Chci ti Jani poděkovat za vše, co jsi pro mě udělala a pro všechny, kteří chtějí zhubnout píši tuto recenzi. S Fitkůstkou jsem absolvovala hubnutí formou kurzu i individuální hubnutí. V kurzu -8 kg, ale pak jsem zase nabrala. Letos od ledna jsem začala s Janou hubnout po druhé. Po třech měsících -13 kg. Počáteční jídelníček na míru obsahoval i dobroty, naučila jsem se záměny jídel a velikosti porcí.

Janča je motor a táhne Vás  svým elánem a nadšením. Nad každým Vaším shozeným kilem se raduje spolu s vámi. Při poslední schůzce mně pozdravila „Čau, hubeňoure!“ To pohladilo. Na pochvalném listu, který po absolvování kurzu dostáváte mi chybí srovnávací fotografie před… a po…To bych jediné doporučila přidat. Nestačí mi cítit ty kila dole, ale chci to i vidět a mít motivaci. V hubnutí pokračuji a těším se na další schůzku s Jančou Fitkůstkou.

 

Lenka Šimková, Kaplice

Jani, nevím jak tě vychválit, protože musím říct, že jsi mi změnila život. Strašně jsem si s tou nadváhou nevěděla rady a moc mě to trápilo. Cítím se skvěle, přitažlivá, sebevědomá a konečně hezká. Velký dík tobě. Doufám, že ty pocity které mám jsou alespoň trochu cítit i v recenzi pro ostatní.

Janču jsme poznala v roce 2017 přes moji kamarádku. Po neustálém zkoušení všech možných diet  jsem byla bezradná. Buď váha zůstala stejná, nebo byl jo-jo efekt. Byla jsem doopravdy zoufalá. Nikdy jsem tomu nevěřila, jak jídelníček sestavený na míru a pravidelné stravování může hýbnout s váhou. V roce 2017 jsem zhubla s Jančou o 10 kg. Cítila jsem se nadmíru spokojená.

V roce 2018 jsem začala předcvičovat a chválila jsem si, jak se postava rýsuje. Pouze mě trápili stehna a zadek. Nešlo mi do hlavy, jak je možné že pravidelně i když 2x týdně cvičím  ( aerobik, posilovací cviky ), stehna  a zadek zůstává stejný nebo naopak mohutní. Rychlá pomoc mě zase zavedla směrem k  Janče. Po odborné konzultaci a jídelníčku  jsem  zhubla 7 kg, přičemž svalovina v těle zůstala, tuky šly dolů a centimetry také. Vím, že pro Vás budou i důležitá čísla : boky 9 cm dole a stehna 6 cm dole za 2 měsíce. Úžasný výkon. Jsem se sebou nadmíru spokojená. Cítím se skvěle a pro manžela mnohem více  přitažlivější,  což dodává  více i  na sebevědomí. A samozřejmě se nemůžu dočkat léta. Neváhejte a zkuste jídelníček a odbornou konzultaci u Janči , nebudete litovat.

Lucie Herdová, České Budějovice

Zhubnout jsem se rozhodla po dvou dětech, kdy sem se dostala na váhu 69 kg a nebyla jsem spokojená se svou postavou. Navíc mi většina mého šatníku začala být malá. Nejdříve jsem zkoušela zhubnout sama, různé "osvědčené" diety apod. Většinou jsem zhubla 2-3 kila, které jsem brzy zase nabrala. Až jsem narazila na stránky Fitkůstky a po přečtení několika recenzí jsem se rozhodla že to zkusím také. Jana mi vypracovala jídelníček přesně na míru, z věcí které mám ráda a dají se běžně koupit. Když jsem už po jednom týdnu viděla, jak jdou kila a centimetry dolů, těšila jsem se na každou další neděli. Na kurzu jsme byly skvělá parta, Janča mě vždy nabila pozitivní energií. Dokonce mě začalo bavit cv ičení a nyní s radostí cvičím i doma. Sama nemůžu uvěřit, že jsem za dva měsíce zhubla 11 kg, bez hladovění jen úpravou stravy a bez drahých doplňků. Šatník mi už opět není, ale tentokrát se na výměnu těším.

 

Michaela Langová, Kaplice

Ráda bych se podělila o mojí zkušenost po měsíčním kurzu ve Fitkůstce s Janou Platilovou. Mám sice ještě 1 měsíc před sebou, ale neskutečný prostě jak to jde. Hubnout a přitom baštit jidla, co mi chutnají a hlavně bez výčitek. Moje ustavičné boje s dietami a dát dolů hloupých 6 kg to fakt nešlo ...slovo "DIETA " byla pro mé tělo dřina a výsedek žadný. Pouze hlad, chutě a pak vše vzdát a doslova se dojist vším co je po ruce. Veliký dík patří Janičce, která má úžasný přístup a její každá rada je nad zlato. ☺

 

 

 

Ivana Skřičilová, České Budějovice

Nikdy bych nevěřila, že bez problémů a přemáhání se, dokáže mé tělo zmenšit hmotnost o 11 kg za půl roku. A to pouze pravidelnou stravou a správným výběrem potravin z nastaveného jídelníčku. Vše mi chutná, netrpím hladem a ani nemám chuť v nočních hodinách na nic pro mne dříve dobrého. A výsledek je tady. Cítím se fyzicky výborně. I můj šatník zaznamenal ohromnou změnu. Pár věcí o 2 až 3 velikosti menší sluší znemenitě. I tak se člověk cítí mnohem lépe.

 

 

 

Lucie Pavlušová, České Budějovice

Předem děkuji Janičce za její skvělý kurz, který mě vždy dodal pozitivní náladu a chuť v hubnutí pokračovat. Po celé 3 měsíce jsem se na každý kurz těšila. Neříkám, že to vždy bylo jednoduché, aby úbytky na váze nebo shozené centimetry mi dávaly sílu pokračovat v jídelníčku.

Pro mě byla velká motivace to, že kurz je hromadný a že každý týden se setkáváme a navzájem se motivujeme. Už teď vím, že půjdu i do dalšího kurzu a to ne jen proto abych dál hubla, ale abych si s Janičkou zacvičila.

Po kurzu už mám 3 měsíce a váhu si držím a to i přesto, že v létě častěji hřeším. Na tomto kurzu jsem dosáhla úžasných výsledků a zhubla neuvěřitelných 27 cm. Tento kurz můžu všem doporučit a s čistým svědomím říct, že pokud budete dbát rad Janičky, tak určitě zhubnete.

Markéta Prokopová Koubová, České Budějovice

Velice děkuji paní Janě Platilové za její práci. Opravdu dlouho se mi nedařilo zhubnout, trochu zabíralo jen každodenní počítání kalorií a zvýšení pohybové aktivity. Vždy když jsem něco zhubla, váha pak opět vzrostla nahoru. Toto léto jsem se rozhodla využít služeb Fitkůstky a musím jen chválit. Díky upravenému jídelníčku jsem zhubla za tři měsíce přes sedm kilogramů. A to jsem striktně jídelníček dodržovala pouhý měsíc a půl. Naučila jsem se ovšem jíst pravidelně a menší porce. Je skvělé, že mě nebolí klouby, mám víc energie a cítím se ve 36 atraktivní. Jana Platilová je skvělá pozitivní žena, která může pomoci i Vám.

 

 

 

Alena Kubešová, České Budějovice

Na redukční kurz Fitkůstky jsem se přihlásila díky kolegyni z práce. Krásně zhubla a já jí jen záviděla :-) A i když jsem se snažila zkoušet všechno možné, tak to bylo vždy bez úspěchu. Za kurz jsem zhubla 10 kg a pak dalších 6 kg sama, bez hladovění a potravinových doplňků. Prostě jsem se naučila jak správně jíst a mohla jsem si dát i to, co mám ráda.
A ten pocit, když jde váha dolu, tak to je prostě super! A vyměnit šatník o tři velikosti jsem si užila :-) Janičko díky a těším se na další kurz :-)

 

 

 

Michaela Vastlová, České Budějovice

Již v loňském roce jsem si řekla, že by bylo třeba shodit pár kil, jen jsem nevěděla přesně jak na to. Janu Platilovou mi doporučila moje kamarádka, která k ní do redukčního kurzu již chodila a zhubla, to pro mě byla motivace. Koncem února jsem začala a výsledky jsou super. Nyní je konec dubna a mám dole téměř 10 kilo a cítím se mnohem lépe. Jana mi sestavila jídelníček z jídel, která mám ráda, takže vařím tak jako dříve, ale hlídám si, abych dodržovala daný den, počet jídel a velikost porcí.

Navíc každou neděli je cvičení, kde vládne vždy pozitivní atmosféra. Jana je skvělý člověk s pozitivním a lidským přístupem. Na setkání s ní se vždy těším a navíc mi dokázala výborně poradit s hubnutím bez drahých doplňků. Fitkůstku a Janu Platilovou mohu všem doporučit.

 

Veronika Oberfalcerová, České Budějovice

Nápad začít chodit do kurzu k Janičce jsem dostala, když jsem viděla neuvěřitelné výsledky na své kolegyni. Během půl roku se z korpulentní maminy dvou dětí stala kočka, která omládla snad o deset let a shodila takových 20 kg.

Já jsem do kurzu začala chodit s nadšením, odhodláním a zároveň s jistou obavou ze své vůle. Nemám jí úplně pevnou a více méně všechny mé hubnoucí pokusy ztroskotaly na tom, že už jsem nedokázala ovládat chutě na vše striktně zakázané a nebavilo mě už nakupovat a vařit zvlášť pro sebe a zvlášť pro rodinu.

S Jančou to bylo ale úplně jiné, jídelníček byl sestavený přesně podle mých chutí, včetně svíčkové, kterou zbožňuju! Ale co je nejdůležitější, naučila mě, jak si jídelníček obměňovat, abych nejedla to samé a aby mi furt chutnal... Dokonce mi i ukázala jak napravit mé drobné prohřešky tak, aby mi neovlivnili hubnutí. Žádné striktní zákazy, ale když na to máš chuť, tak si to dej... ale tady si to odlehči.... 

Janičce moc děkuji, během prvního kurzu jsem zhubla cca 9 kg tuku a neuvěřitelných 27 cm bez toho, abych se trápila. Do kurzů chodím už dva roky, ne proto, abych hubla, ale proto, že je tam skvělá, přátelská atmosféra a Janča mě baví jako člověk, nabíjí mě pozitivní energií. Děkuji, Jani!

 

 

 

Ing. Lenka Strnadová, Prachatice

Kontakt na paní Platilovou jsem dostala od známé, která měla s jejím přístupem k hubnutí velmi dobré zkušenosti. Po prostudování internetových stránek a referencí ostatních, kterým se s paní Platilovou podařilo zhubnout, mě nakoply k tomu, že jsem se odhodlala konečně se sebou něco dělat. Zvolila jsem si variantu na 3 měsíce a vůbec toho nelituji.

Profesionální přístup paní Platilové mě "nadchnul" hned od počátku. Pomohla mi sestavit jídelníček na míru, kam zahrnula jednak zdravá a chutná jídla a jednak jídla, kterých jsem se nechtěla vzdát. Veškeré instrukce skvěle vysvětlila a hubnutí mohlo nastat. Pomocí pravidelných kontrol, na které jsem docházela, jsem mohla krásně vidět, jak se mi daří hubnout. Při konzultacích jsem se mohla na cokoli zeptat a bylo mi vše velmi dobře vysvětleno. A nyní? Mám za sebou 5 měsíců, kdy jsem začala s jídelníček. Mám dole 14 kilo, cítím se skvěle, umím se stravovat bez výčitek a to nejhlavnější....zlepšil se mi zdravotní stav a odpoutala jsem se od neskutečných chutí na sladké. Paní Platilovou velmi doporučuji.

Irena Němcová, České Budějovice

Stránky Fitkůstky jsem našla víceméně náhodou při brouzdání po webu. Po letech nespokojenosti sama se sebou a zároveň neschopnosti s tím něco udělat, resp. to dotáhnout do konce, po letech zkoušení všemožných "zaručených" diet a výživových poraden typu "kup si doplněk a bude z tebe laňka" mě zaujalo hlavně to, že jídelníček je tvořen z naprosto normálních jídel, které běžně jím, že nemusím nic striktně vynechávat a hlavně mě nenutí k nákupu koktejlů, tyčinek a podobných nesmyslů, u kterých člověk stejně nevydrží. Nyní po necelých 5 měsících mám díky Janičce (a své nové objevené lásce ke sportu, hlavně k běhu - ale pozor, nemá cenu se uhnat, hlídejte si tepovku) přibližně 16 kg dole, ještě bych ráda něco ubrala, ale už teď se cítím skvěle.
 
Naučila jsem se nevyčítat si každý koláček nebo každý brambůrek. Naučila jsem se na sobě makat. Hubnutí je v hlavě. Že člověk nemá čas je jen výmluva. Dělejte to pro sebe a ne pro někoho jiného. A jestli nevíte jak začít a máte pocit že na vás prostě nic nefunguje, zkuste Fitkůstku. Já jsem čítankový příklad toho, že jde všechno :)

Štěpánka Kardová, České Budějovice

Úprava jídelníčku mi nedělá problém, protože mi tam paní Jana nechala má oblíbená jídla, vč. sladkého. Zatím jsem dokázala zhubnout 18 kg, bez trápení a hladovění, bez nějakých dalších přípravků. Prostě neskutečné, mohu jenom doporučit. Navíc je Jana Platilů velmi milá, vstřícná, empatická, prostě nemá chybu. Jani, moc moc ti děkuji. Vrátilo se mi sebevědomí, cítím se mnohem lépe, podle ostatních jsem i omládla. Musím říci, že reakce mého okolí jsou úžasné a je to velmi milé, když vás ostatní pochválí. Jediné, co mi dělá problém, je nakupování nového oblečení, mám již o tři velikosti méně a v těch obchodech mě to fakt moc nebaví.
 

 

Mgr. Helena Kavanová, České Budějovice

S Janičkou jde zdravé a rozumné stravování jedna radost! A kila dolů jsou spíše bonusem za  to, že se dá spokojeně hýbat a necítit se jako opuchlá velryba, fuj. Bez tukových obalů se mi lépe žije, jupí! Tak držím palce Vám všem, kteří se rozhodnete zahodit tuky, posílit svaly a sebevědomí, potrénovat pevnou vůli ☺. Jani, díky za Tvou neutuchající podporu a  úžasnou motivaci!

 

 

 

Monika Dinhová s maminkou, České Budějovice

Před dvěma lety jsem dostala kontakt na paní Platilovou od své kamarádky a zhubla jsem s ní poprvé 10 kg, což pro mne byl veliký úspěch, díky skvělému jídelníčku, který mi byl na míru sestaven. Nebylo to ani těžké, ze začátku jsem nezapojovala cvičení, protože jsem se chtěla dostat na svoji požadovanou váhu. Váhu jsem si pak udržovala okolo 62 kg. Po dovolené v Bulharsku jsem nabrala 2 kg, takže jsem se dostala na 64 kg.  A poté jsem si řekla, že opět navštívím Janu Platilovou, tentokrát společně se svoji mamkou, která má taky problémy s váhou. Můj problém je, že nemám žádnou svalovou hmotu a jsem takový “chodící tuk“, ale po měsíci dodržování jídelníčku, který mi byl opět na míru sestaven, mám po měsíci 4 kg tuku dole a nabrala jsem svalovou hmotu.

Cítím se lépe a štíhlejší, nyní jsem do toho již zapojila cvičení, párkrát v týdnu chodím na jumping (trampolíny), ale také jsem se přihlásila do výzvy 21 dní, která je super. Teď, abych nemluvila jenom o sobě, tak  pár slov k mamce. Mamka se rozhodla zhubnout v tu chvíli, kdy jsem ji oznámila svůj den promocí a řekla, že by chtěla vypadat krásně a vybrat si na sebe sexy kostýmek, proto do té výzvy s Janou šla.

Mamka je po pěti dětech, pracuje na ranní, odpolední, noční směny a má problém s hubnutím v oblasti bříška. Po měsíci hubnutí má mamka 4 kg dole a 7 cm přes pupík. Líbí se nám, jak nám byl sestaven jídelníček a že nemusíme utrácet za zbytečné doplňky stravy, které akorát způsobují jojo efekt. I s tímto máme s mamkou velké zkušenosti, protože jsme společně hubly v Naturhouse. Ano, zhubly jsme také krásně, ale byly nám tam nucené drahé doplňky stravy a už nás za to nebavilo utrácet.

Po 3 měsících jsme z Naturhouse odešly a nastal ten známý jojo efekt. A nabraly jsme opět ty samé kila, které jsme shodily a utratily i velké peníze. Ale po zkušenosti s Janou, kdy jsem ukončila návštěvu, jsem nabrala POUZE 2 kg. Nenabrala jsem 10 kg, které jsem shodila s Janou na začátku. Váhu si lze udržovat! A nyní jsem se obrátila na Fitkůstku s.r.o. znovu, aby mne pomohla nabrat svalovou hmotu a mamce, aby pomohla shodit v oblasti bříška. Fitkůstku vřele doporučuji, nejsou to nesmysly, žádné omezování jídla, žádné doplňky! Prostě jídelníček sestavený vám na míru! 

Hana Večerková, Český Krumlov

Před dvěma měsíci jsem se rozhodla na základě doporučení navštívit paní Platilovou. Sestavila mi na základě osobního soupisu potravin a surovin jídelníček. Nejen že jsem se naučila pravidelně jíst, nemusela jsem trpět hlady a i jsem si mohla pochutnat na jídlech, které mi chutnají a které běžně vařím doma a tak mě to ani nijak časově neomezuje. Výsledky jsou více než překvapující. Ubrala jsem jak na váze, tak i na objemu a opravdu jsem hubla tuky. Za dva měsíce jsem zhubla o 6 kg, o 6cm na obvodu břicha, 6cm na obvodu boků a 3 cm přes stehna. Zlepšila se mi hodnota tuku kolem vnitřních orgánů. Celkově jsem moc spokojená i s přístupem paní Platilové, mohu jen doporučit.

 

Ing. Lenka Kadlecová, České Budějovice

Nikdy jsem nebyla úplně tlustá, ale taky jsem nikdy nebyla úplně hubená, prostě taková holka krev a mlíko. Ale po porodu mi zbylo ještě větší břicho než na jaké jsem byla zvyklá. Kamarádka mi dohodila Janičku a jelikož ona sama díky ní shodila pěkných pár kil a hlavně centimetrů všude po těle, tak jsem si řekla proč ne. Janička je moc sympatická a usměvavá a opravdu člověka přesvědčí, že to jde. A ono to opravdu šlo- s jídelníčkem, který obsahoval má oblíbená jídla včetně kousku čokolády či koláčku jsem za 2 týdny shodila 3kg a 5cm v pase. A ani jsem pomalu nevěděla, že nějakou dietu držím- žádné vážení potravin či jídla, která mi nechutnají. Jen to, co normálně j ím plus trocha pohybu. Děkuji Jani, i díky tobě jsem byla krásná nevěsta :-)

 

Lucie Matysková, České Budějovice

Jelikož jsem vyzkoušela opravdu mnoho diet a nikdy to nesplnilo mé představy, byla jsem dlouho zdrženlivá se paní Ing. Platilové ozvat. Už jsem ani moc nevěřila, že by mi mohl někdo pomoci, protože mám vrozenou metabolickou vadu - alkaptonurii, která můj metabolismus ještě více zpomaluje. Každopádně se ukázalo, že Janča je opravdová odbornice a o mou maličkost se opravdu zajímá. Za necelých 5 týdnů jsem shodila 4 kg a zmenšila svůj obvod pupíku o 15 cm! Když to sem píšu, tak tomu nějak pořád nemůžu uvěřit. Dokonce stehna se mi zmenšila o 4 cm! Na můj zpomalený metabolismus je to výborný výsledek. A to upozorňuji, že jsem tuhle váhu dala dolů pouze úpravou jídelníčku, který byl sestaven z jídel, které mi chutnají :). Už se těším, až s paní Ing. Platilovou začneme tvarovat postavu a já se budu cítit opět přitažlivě. Jednoznačně Ing. Platilovou doporučuji, protože to, co dokázala ona, překonalo veškeré moje představy!

Jarka Komoňová, České Budějovice

Osm let jsem neustále zápasila s přibývajícími kily na váze. Vždy to bylo tak, že se mi na chvíli podařilo zhubnout a pak zase přibrat všechno a ještě trochu navíc :-). Chtěla jsem se zbavit kil jednou pro vždy a ne neustále zápasit s jo-jo efektem. Můj problém je, že ráda jím a nerada se omezuji. Až s Janičkou jsem přišla na to, že není třeba mít hlad, když chce člověk zhubnout. Začala jsem chodit na redukční kurz, který vede. Sestavila mí jídelníček, ve kterém mají své místo i má oblíbená jídla a najednou to šlo bez hladu a hlavně v klídku. Za dva měsíce jsem zhubla 6,5 kg! Rozhodně všem kdo váhají, doporučuji navštívit Janči kurz. Nejen kvůli hubnutí, ale také kvůli té úžasné energii a pohodě, která z Janči sálá. Stojí to za to!

 

Gabriela Šantrůčková, České Budějovice

Důvod, proč jsem vyhledala výživového poradce paní Ing. Janu Platilovou, byl, že mi nešla shodit poporodní kila. Dostala jsem kontakt od kamarádky, která měla dole 12 kg díky sestavenému jídelníčku od paní Ing. Platilové. Proto jsem se rozhodla, že ji budu také kontaktovat. Dostala jsem spoustu zásadních rad a hlavně, jídelníček byl sestavený z jídel, která mám ráda, nějak mi ani nepřijde, že bych se musela omezovat. Zatím hubnu třetí týden, 3 kila už jsou dole. Vím, že bez paní Platilové bych byla pořád koule. Je to člověk na svém místě a opravdu ví, o čem mluví. Je moc milá a hlavně umí jednat s lidmi. Prostě super a proto ji všem vřele doporučuji. Uvidíte, že umí zázraky.

 

 

Jirka Morongová, České Budějovice

Hubnutí s paní Platilovou jde skvěle. Jídelníček mi byl udělán dle mých chutí, což byl, myslím si, celkem oříšek, spousty jídel nejím, ale paní Jana si s tím poradila a zvládla to bravurně. Měřím 158 cm a můj plán byl zhubnout ze 75kg alespoň na 60kg, nebo ještě lépe, na 55 kg. Jídelníček držím od srpna 2014 a dole mám už 10 kg, ale jde mi to pomalu jen proto, že jsem strašný lajdák a semtam to poruším nebo nedodržím přesně. Jídla mám opravdu ty, které mám ráda, jako například znojemskou omáčku atp. a zbytek, který mi byl napsán, jsou velmi chutná jídla a dokonce i má 19. měsíční holčička si na nich pochutnává se mnou. Doufám, že do léta zvládnu zhubnout alespoň 5 kg, abych měla „figuru do plavek“. Paní Platilovou mohu jen a jen doporučit.

 

Jana Mužíková, České Budějovice

Zhubnout jsem se rozhodla, když se ručička na váze zastavila na 80 kg. Na takovouto váhu jsem nikdy nebyla zvyklá a proto jsem se rozhodla s tím něco udělat. Známá mi doporučila služby Jany Platilové s jejíž pomocí dokázala zhubnout, takže jsem věděla, že to bude fungovat a že jídelníček bude sestaven z jídel, které mám ráda. Za 3 měsíce jsem shodila 10 kg a rozhodně jsem netrpěla hlady. Do hubnutí se se mnou přidala i babička, takže od půlky listopadu dodržujeme sestavený jídelníček a myslím, že nám to jde skvěle :-). Jídelníčky nám oběma moc vyhovují, babička dokonce pořád může jíst svá oblíbená jídla jako jsou řízky, guláš, svíčková a další typicky české pokrmy. Všechno je tak skvěle propočítané, že hubnutí jde i bez pohybu samo. Jana je velice milá a je vidět, že své práci dokonale rozumí. Určitě doporučuji pravidelné měsíční schůzky, kde vždy probereme, zda nám vše vyhovuje, případně uděláme nějakémenší změny a hlavně nás to stále motivuje pokračovat dál :-). Děkujeme.

Šárka Bostlová, Doudleby

Začala jsem hubnout společně s kolegyní z práce Radkou. Jana nám každé z nás sestavila zcela jiný jídelníček podle toho, co máme rádi, zařadila do něj jídla, která nejčastěji vaříme, mohu chodit i do jídelny a to mi vyhovuje. S jídelníčkem od Jany jsem velice spokojená. Za 3 měsíce jsem zhubla 12 kilo a 13 cm v pase. Před tím jsem vyzkoušela  spoustu diet, ale neúspěšně. Nyní mám  jídelníček sestavený na míru, podle toho co mi chutná. Jím pravidelně, nehladovím a kila jdou stále dolů. Vlastně se nejedná o dietu, ale o správný přístup k jídlu. Takže není problém se jídelníčkem řídit. Jany služby mohu jedině doporučit.

 

 

Mirka Nejedlá, České Budějovice

Pro všechny dietářky, co bojují s nadváhou, jako jsem bojovala já. K narozeninám jsem dostala poukaz k výživové poradkyni Janě Platilové a ten zázrak se opravdu stal. Za 3 měsíce mám 13 kilo dole, cítím se skvěle a hlavně obléknu všechny džíny, co mi v šatníku ležely několik let. Můj jídelníček sestavený na míru byl velice pestrý a hlavně se skládal z jídel, která mám ráda, a sladké, co miluji, v něm nechybělo. Takže jedno velké díky patří mým švagrovým za poukaz a ještě jeden větší dík patří Vám, Jano, za skvělý přístup, rady a prostě za všechno. Díky Vám se cítím opravdu skvěle. Do budoucna Vám přeji tisíce tak spokojených dietářek, jako jsem já.

 

Milan Frček, České Budějovice

Vždy jsem si myslel, že webové stránky o hubnutí, cvičení a jídelníčcích jsou jen záležitostí hlavně pro ženy. Ovšem jednoho dne, po mém neustálém si stěžování na nadbytečná kila, mě žena k výročí svatby překvapila jídelníčkem od Jany Platilové. Nejdřív jsem měl řeči, ale po tom, co jsem zjistil, že nejsem hladový a mám v něm zapracována i svá oblíbená jídla, jsem musel uznat, že to nemá chybu. Podařilo se mi dostat na mou určenou váhu, ale hlavně jsem propadl kouzlu spinnigu a naučil se pravidelně jíst. Takže za mě palec nahoru a všem mohu jen a jen doporučit, a to nejen ženám.

 

 

 

Zuzana Sojková, Český Krumlov

K paní Janě jsem se objednala na základě doporučení kamarádky, která s její pomocí úspěšně hubla. I když jsem netrpěla vyloženě nadváhou, chtěla jsem se zbavit několika poporodních kil, která mi zbyla a kvůli kterým jsem se necítila při pohledu do zrcadla dobře. Paní Jana se mě podrobně zeptala na mé stravovací návyky a sestavila mi jídelníček přesně podle mých chutí i toho, kde jsem zvyklá nakupovat. Za necelé dva měsíce jsem zhubla neuvěřitelných 7 kilo, aniž bych se musela nějak výrazně omezovat v jídle nebo v chutích. Jen jsem přestala dělat chyby v jídle, o kterých jsem stejně tušila, že existují. Zhubla jsem i bez toho, abych musela přidat na pohybu. I po ukončení dodržování jídelníčku se mi daří váhu držet, protože jsem si osvojila správné stravovací návyky. Teď ještě podle tréninkového plánu od paní Jany pracuju na posílení svalů, aby byl výsledek ještě lepší. Všem paní Janu vřele doporučuji, protože s ní to opravdu funguje…jen se připravte na kompletní výměnu šatníku – já potřebovala všechno oblečení o číslo menší ☺.

 

Veronika Pokorná, České Budějovice

Milá Janičko, moc bych ti chtěla poděkovat za úžasné vedení a pomoc při mém úsilí o snížení váhy. Bez tvého profesionálního a hlavně lidského přístupu by se mi nepodařilo zhubnout 6 kg a 1,5 velikosti běhěm 3 měsíců. Velmi oceňuji tvé vedení spalovacího cvičení a hlavně spinálních cviků na uvolnění páteře. Vzhledem k tomu, že se pohybovým aparátem zabývám, moc si vážím tvého odborného přístupu ke cvičení a celkově i tělesnému zdraví . Přeji Ti hodně úspěchů v profesním, ale i osobním životě. Pro všechny, kteří mají neustálý problém s hubnutím, kontaktujte pí Platilovou a zhubnete! :-) Opravdu to funguje a hlavně bez šíleného hladovění a sedření se v posilovně!

 

 

...tlačítkem další pokračujte dále pro reference hubnutí