+420 607 683 430
info@fitkustka.cz
facebook.com/fitkustka PODZIMNÍ REDUKČNÍ KURZY srovnejte si jídlo na talíři i v hlavě - zdravé a efektivní hubnutí bez jojo efektu.
Fitkustka-banner-01
Fitkustka-banner-02
Fitkustka-banner-03
Fitkustka-banner-04
Fitkustka-banner-05
Fitkustka-banner-06
Fitkustka-banner-07
Fitkustka-banner-08
Přihlášení
newsletter
... nabídky, novinky, slevy

Reference a recenze hubnutí, první část

Již více jak dvě stě pozitivních referencí a recenzí od klientů výživového poradenství a redukčních kurzů Fitkůstka.cz, kteří absolvovali pod vedením Ing. Jany Platilové řešení jídelníčku, snížení váhy, zlepšení kondice a celkové proměny hubnutí a rozhodli se napsat tyto recenze.

Václava Němcová, České Budějovice

Jani, chtěla bych ti touto cestou poděkovat za návrat do normálu alespoň co se váhy týká. Když mi moje kamarádka prozradila, jak se jí podařilo zhubnout navzdory době, kdy jsme obě již půl roku doma na home officu, byla jsem zpočátku skeptická. Říkala jsem si, no jo, další pokus, který bude fungovat jen po dobu diety a pak opět deprese a vztek z toho, že jsou kila zpět. 

Trvalo mi dva měsíce, než jsem se definitivně rozhodla to zkusit také. A tak jsem k tobě dorazila a začala s tvojí pomocí a radami shazovat ta kila, kterými jsem se za ten téměř rok obalila. Jsem šťastná, že se mi to podařilo a zatím i po měsíci ukončení kurzu se držím. Super jsou i tvé on-line hodiny spalovacího cvičení, které samozřejmě váhový úbytek podporují. Díky tobě jsem se přinutila a vyhradila si čas na sebe a snažím se každý den alespoň na chvíli rozhýbat tělo.

Důležité pro mě je, že jídelníček, který jsem od tebe dostala nijak nezasahuje do mého každodenního života. Nemám víc práce s přípravou jídla, protože můžu jíst to co ostatní členové rodiny. Nebudu lhát, že bych nikdy nedostala chuť na chipsy, na opečeného buřta nebo větrník. Klidně si to dopřeju, ale vím, co musím udělat proto, abych ten prohřešek napravila. Dostala jsem od tebe zásadní informace, které každý tak nějak obecně víme, ale dokud se nepřesvědčíš, že to funguje, že má skladba jídelníčku vliv na celkový pocit ze života, tak to bereš s rezervou. Snažím se rady předávat dál všem kolem sebe a přemýšlím nad tím, co jím. Je pravda, že v obchodě teď trávím víc času, čtu složení, počítám kalorie, řeším obsah cukru a vlákniny, ale nevadí mi to.

Mám ze sebe dobrý pocit. Nemám ambice dostat se na váhu modelky, vím, že to je nereálné a dlouhodobě neudržitelné, alespoň za současné situace, ale jsem šťastná, že i ve 46 letech můžu zase nosit upnutá trika a šaty a když vidím holky kolem 20, které se sotva valí, říkám si: Jo jsi dobrá!  A to všechno díky tobě. Moc děkuji za tvoje rady, povzbuzování, pochvaly a vůbec za vše co děláš a jak to děláš. V dnešní době to není jednoduché, obdivuji tě za tvé přípravy, energii a přístup k nám všem.

Iveta Novotná, České Budějovice

Ahoj Janičko, ze srdce Ti děkuji, bez Tebe by jsem to nedala, dostala jsi mně opět do formy. Například včerejší procházka, kde jsme v Putimi i Švejka potkali, a poslušně hlásím, tak asi 30 km - 45 319 kroků. A dnešní rautík na redukčním kurzu neměl opět chybu, ten Tvůj švestkový koláč, to je mňam, mňam. Jani, máš báječnou rodinu a hlavně velice tolerantní, když Tě každou neděli půjčují, aby jsi byla s námi a pro nás.
A teď úbytky: Od ledna do května celkem 19 kilo !!! Naše první vážení na novoročním  kurzu pro začátečníky: 7.1. > 85,3 kg; 3.3. > 74,1 kg; redukční kurz pro pokročilé 17.3. > 72,4 kg; 12.5. > 66,4 kg. Janičko, děkuji Ti!

 

 

Daniela Šuldová, České Budějovice

Ahoj Jani, moc jsem se vzdy tesila na nedeli a je mi opravdu lito, ze kurz uz konci. Byl to krasny zazitek pod tvym vedenim a pro me s uspesnym koncem a ja ti za nej moc dekuji. Naucila jsem se nove veci, kterych se budu drzet i dal. Tesim se na cvicici Fitkůstka vikend, kde nam das zase do tela, ale ten pocit stoji za to. Taky bych ti chtela pochvalit tvuj proteinovy chleb. Mej hezky vikend a uvidime se v nedeli. Dekuji ti. Daniela.

 

 


 

Stanislava Matošková, České Budějovice

Za svůj dlouhý život jsem s větším či menším úspěchem držela všechny možné diety. Vždycky se mi podařilo nějaká kila shodit, ovšem po návratu k „ normální“ stravě byla dříve či později všechna zpět.
Jak přibývala léta, přibývala kila, bolesti artrotických kloubů, špatná pohyblivost, ale také nespokojenost sama se sebou, zvlášť v oblasti oblečení, kdy jsem v obchodě na sebe nic nekoupila, neboť velikost stanu nevedou.

Když jednoho dne má váha ukázala třímístné číslo, řekla jsem si dost. Mým dobrým andělem se stala paní Janinka Platilová, díky které jsem za 12 měsíců shodila 25 kg a můj objem okolo pupíku se zmenšil o 22 cm! Stalo se tak pouze dodržováním Janinkou sestaveného jídelníčku. Jídelníček obsahuje většinu toho, na co jsem byla zvyklá, rozhodně nehladovím a hlavně jím to co mi chutná!

Vždycky jsem byla sportovní antitalent, když si vzpomenu na školní výuku tělocviku, výmyk na hrazdě a šplh na laně a podobné gymnastické disciplíny, jdou na mě mrákoty… Pouze v posledních letech rekreačně provozuji nordic walking, což mi z ubylými kily dělá mnohem větší radost. Chtěla bych tímto inspirovat ty, kteří také sportu nikdy moc nedali a koncovka u čísla věku se změnila z – cet na -sát. Vážně to jde! V neposlední řadě chci poděkovat paní Platilové, že mě na tuto cestu přivedla, za její milý přístup a povzbuzování, bez ní bych to nedokázala.

Petra Wegerová, České Budějovice

Milá Jani, je to 6 týdnů, co jsem začala navštěvovat Tvůj redukční kurz. Jsem naprosto nadšená, že jde hubnout s radostí, bez hladovění a ve společnosti super ženských. Je mi hrozně dobře po těle, cítím se i za tak krátkou dobu o 20 let mladší. Chci Ti moc poděkovat, bez Tebe a Tvého kurzu bych se nezvládla nastartovat!
Těším se na další spolupráci, cvičení, přednášky  i cvičící pobyt! Petra Wegerová :-)

 

 

 

Markéta Tichá, České Budějovice

Chtěla bych se podělit o svojí cestu, na kterou mě navedla moje maminka, která v tu chvíli k paní Janě docházela asi 2.měsíc. Je mi 26 let, měřím 165cm a moje váha si ve dvaceti letech začalo dělat co chce. Nabírala jsem, hubla jsem, nabírala jsem a zase hubla- formou  detoxu, hladovění a trápení. Mé tělo se jednou octlo i na váze 76kg. Nicméně k paní Janě jsem šla s váhou 74kg a k tomu jsem už pracovala dvanáctky na denni i noční směně. Mé listopadové setkání (2022) s Janou bylo od prvního pozdravu to, co mi v životě mnoho lidí nedokázalo dát. Jedno velké pochopení a naslouchání. Pustily jsme se do mé životosprávy a probraly jsme každou mou strávenou minutu jak v práci, tak i v mém volnu a hlavně jsme se samozřejmě pustily do jídla, který bylo pro mě drogou a dělalo mi v mé váze pěkný bordel. Domluvily jsme se, že s váhou zatočíme na 65kg. Dostala jsem jídelníček, který se skládal ze všeho, co mám ráda! Byl udělaný přesně na míru (a nebylo to určitě jednoduché, na polovinu surovin jsem alergická)a po 14 dnech jsem viděla na váze ubývající kila. Nyní je květen (2023) a má váha opravdu ukazuje 65kg. Dokázaly jsme to! Ale nebylo to jen tak. Za ten půl rok se v mém životě toho odehrálo docela dost a váha lítala nahoru a dolů. Neměla jsem pevnou vůli na dovolené na horách, nedokázala jsem si odepřít alko drinky, nedokázala jsem se pravidelně a vyváženě stravovat. Následně jsem upadla do šíleného stresu, protože má nejbližší osoba na tom nebyla zdravotně nejlépe a mě to stálo hodně sil a energie a začalo se to také na mě podepisovat. Po konzultaci s paní Janou jsem dostala druhý dech a uvědomila jsem si, že nic není víc, než čistá hlava. Život přináší neskutečné překážky a holt je nutné to ustát, jinak na to dojedeme. Nyní jsem si uvědomila, že tato má cesta po boku Jany není nic o dokazování. Že to neni o tom zhubnout a dostat pochvalu na konzultaci. Ale je to životní styl, který mi pomohl prozřít v určitých věcech, dodalo mi to sebevědomí  a jako bonus jsem o 9 kilo lehčí a hlavně mi tento styl zůstane už nafurt. Chtěla bych povzbudit všechny kdo váháte k tomu, že to neni ostuda ukázat své bříško, že neni ostuda se Janičce svěřit se svými stresy a že neni ostuda před někým přiznat, že jste něco zkrátka nezvládli. Paní Jana je sluníčko a dokáže ho předat i do vašeho úsměvu. Má cesta neni zdaleka u konce, ale už ted vím, ze kolikrát neni problém v jídle a v kilech, ale v hlavě! Díky patří i mé mamce, která mě na tuto cestu vlastně dostala. Děkuji! Je to jízda a je skvělá!

Štěpánka Fořtová, České Budějovice

Předem Ti chci moc a moc poděkovat za všechnu podporu, pozitivní náladu a energii, kterou na kurzech rozdáváš okolo. Je to hrozně příjemné a motivující. 
Byla jsem tak překvapená a nenapadlo mě vůbec, že bych mohla být na třetím místě! Spíš jsem měla dojem, že moje tělo "stojí". Bohužel jsem nemohla zůstat na závěrečný rautík - a užít si tu chvilku svojí slávy s ostatními :) Ráda bych ti to všechno řekla osobně.
Mám výborný pocit, podle jídelníčku budu jíst nadále, vyhovuje mi a nijak mě to neomezuje. Je prostě normální a to je hlavní. Hubla jsem pomalu a okolí to zjišťuje až teď, že se něco se mnou stalo. 
Musím říct, že jsem dříve chodila celkem pravidelně na jarní očistu pomocí jehliček. Vždycky jsem zhubla, ale bez nějakých dalších změn stravovacích návyků se mi váha postupně zase vrátila. Také teď vidím, že mi tělo hublo jinak. Při jehličkách šel pryč hlavně podkožní tuk. Mívala jsem hlad a byla mi zima. Tady při kurzech u tebe ne, vidím, že mizí ten nejprve vnitřní tuk a až po něm ten podkožní. Proto mi stále zůstával jen ten špíček na břiše. A konečně i ten pomalu mizí.
Zkusím přes léto vydržet a hlavně udržet váhu. Uvidím na podzim, jestli se připojím do kurzu a nebo až zase v lednu na ten novoroční.
Moc tě zdravím a přeju ti krásné léto.

Františka Vrkočová, České Budějovice

S Fitkůstkou zpátky do velikosti S za 6 měsíců. Zejména z důvodu sedavého zaměstnání moje tělo už přestává spalovat všechny přijaté energie a tvoří si zásoby na horší časy. S tím léta bojuji formou diet a jarních očist. Prakticky 10 let zažívám dokola stejný scénář zhubnutí, jojo efekt i s úrokama, a to vždy bez odborné pomoci.

Najednou pracuji doma na home office, nehlídám si jídlo a mám málo pohybu. Děsí mě myšlenka, že se budu muset jednou převléct z pohodlných legošů do kancelářského oblečení, ve kterém ale už nevypadám nijak zvlášť dobře. Na základě referenci mé kamarádky zkouším oslovit Fitkůstku. Janičky on-line lekce představují naprosto perfektní a obzvlášť v covid době bezpečný servis. Jídelníček je sestavený z oblíbených jídel mojí rodiny, nechybí v něm dětská jídla, sladkosti ani víno. Jasně, že úplně bez nějaké redukce to nejde, ale celkově jde hubnutí velmi přirozenou cestou. Hodiny jsou naživo, kamery jedou a probíhají interaktivní distanční přednášky i cvičení, což ušetří spoustu času. O osobní kontakt však nepřicházím. Janička je profesionál, několikrát během kurzu se setkáváme na individuálním převážení, kde jsou samozřejmě dodržena všechna hygienická pravidla.
Během 1. kurzu se mi hubnutí s Fitkůstkou stává koníčkem, jsem motivovaná pokračovat v hubnutí dál pod jejím dohledem až do mé vysněné váhy. Po 6 měsících mám 9 kilo dole a hlavně jsem si vytvořila návyk jak se správně stravovat. Díky tomu se mi daří váhu udržet . V covid době nemůžeme skoro nic, ale díky Fitkůstce to můžeme změnit a mít výborný pocit sama ze sebe. 

Ludmila a Martina, České Budějovice

Naše rodinné hubnutí. O Janiným kurzu mi řekla dcera. Zaujalo mě to, protože poslední dobou jsem stále přibírala a už jsem si nevěděla rady. Zeptala jsem se dcery, jestli by jí nevadilo, že bych chodila s ní. Dcera byla ráda, že nebude chodit sama. Tak jsem v září, v 62 letech, začala znovu cvičit a měnit stravu. V polovině listopadu jsem byla lehčí o 5 kg, za což jsem Janě velice vděčná. Jídelníčky jsme měly jednoduché a srozumitelné, hlavně chutné, protože byly sestaveny z jídel, které máme rády. Ludmila

Já jsem byla ráda, že se mamka přidala. Byly to pro mě hezky strávené neděle s mamkou. Díky Janičce jsem lehčí o 6 kg a štíhlejší o 9 cm v pase. Bavilo mě i cvičení, Jana nás všechny podporovala a dokázala z nás dostat to nejlepší. Tímto ti Jani moc děkujeme a těšíme se na pokračovací kurz v lednu. Martina

 

Pavla Metličková Bolechová, Pavel Bolech, párové hubnutí, České Budějovice

Na Janu Platilovou jsem se obrátila, s tím, že je to moje poslední záchrana. Hubla-li jsem sama nevyváženou stravou, vše jsem přibrala zpět. Teď věřím, že vyváženou stravou a jídelníčkem si vše udržím, stejně jako jako můj muž, který to tak nutně nepotřeboval jako já, ale do párového hubnutí šel se mnou. Mám dole 17kg za 5 měsíců a pokračuji a můj muž svých vysněných 18kg! Ten má už nyní jen udržující jídelníček. Ne, nedá se říci dieta. Je to zdravá strava. Zároveň je občas povoleno i porušit, když děláš jak máš vše jde krásně, rychle dolů a zároveň ti zbydou ty jídelníčky napořád a naučíš se stravovat s chutí.

 

 

 

Tomáš Rameš, České Budějovice (reference se souhlasem rodičů, zákonných zástupců)

Mílá Jani, děkuji moc za pomoc při hubnutí. Jídelníček byl úplně boží a hlavně to šlo i bez hromad zeleniny, kterou teda nemám moc rád. Z plánovaných 6kg jsem od května zhubl už 14kg. Jsem šťastný, líp se mi tančí a ušetřený peníze za dobroty jsem si přidal na vysněný mobil. Takže za mě moc doporučuji, jděte do toho a nebojte se, je to v pohodě. Ahoj Tom 13let.

 

 

 

Lenka Klufová a Jan Bureš, České Budějovice (párové hubnutí)

Milá Janičko, chtěli bychom ti oba mockrát poděkovat za všechno, co jsi pro nás udělala za dobu redukčního kurzu. Všem, kteří by váhali se zúčastnit tvých kurzů, bychom je bez váhání doporučili. Přestože jsme se v prvních momentech báli a styděli, hned po první hodině jsme zjistili, že všichni na kurzu máme stejné problémy a  stejný cíl. Proto se nemusíme za nic stydět a na každou další hodinu jsme se těšili víc a víc. 
Oba dva jsme měli problémy se stravováním. Po většinu dne jsme hladověli, měli jsme maximálně dvě jídla denně, pauzy mezi jídly byly 8 hodin nebo jsme měli první jídlo v 17:00. Cítili jsme se unavení, nervózni a nesoustředěni. Nikdy jsme si však nepřipustili, že by zatím mohla být špatná životospráva. 
Poté, co se již začali objevovat zdravotní problémy se zažíváním, rozhodli jsme udělat první krok a kontaktovat tě. Tvůj stravovací jídelníček jsme si zamilovali. Nestrávíme hodiny vařením nebo vážením potravin a zároveň jíme stejná jídla, která máme rádi a můžeme si je připravit k večeři i obědu na další den. Zároveň utratíme za potraviny o polovinu méně než dříve, protože si můžeme krásně rozplánovat nákupy a nenakupujeme podle chuti. 
Nyní už nejíme z povinnosti, ale z radosti. Díky tobě se cítíme šťastnější a vyrovnanější. Na tvých kurzech nám dokážeš vlít energii do žil. Díky tobě jsme dohromady zhubli 15kg a ztratili 26cm na po obvodu těla. Z čeho však máme ještě větší radost je skutečnost, že se nám mnohonásobně zlepšila fyzická kondice. Přestali nás bolet záda a posílili jsme svaly, o kterých jsme ani nevěděli, že je v těle máme. 
Ještě jednou ti mnohokrát děkujeme za všechno. Jsi skvělý člověk, který nás vždy podrží i ve špatných chvílích. Dokážeš nás namotivovat vždy do dalšího týdne a během pouhých 8 týdnů jsi nás naučila vážit si sám sebe a mít se rád.

MUDr. Jana Šromová

Ahoj Jani, chtěla jsem Ti moc poděkovat za naději, kterou jsi mi dala. Dlouho jsem přemýšlela, jestli ještě má cenu se snažit. Jedla jsem celkem zdravě, ale kila vůbec neubývala. Zjistila jsem, že sama to nezvládnu. Tak jsem hledala na internetu (trochu skepticky) pomoc. Našla jsem Tvé kurzy, ale trvalo mi ještě 2 roky, než jsem našla odvahu se přihlásit. Tvůj jídelníček, který jsi mi vypracovala je skvělý, Tvé rady k nezaplacení, cvičení posunuje mé hranice, co jsem ještě ve svém věku schopná zvládnout a vždy odcházím s úsměvem. A chléb chutná i mému manželovi. Samozřejmě  nesmím zapomenout na bonus deseti kil, které zmizely. Těším se na další hodinu s Tebou.

 

 

Jana Dočkalová, České Budějovice 

Milá Jani, ráda by jsem Ti touto cestou  poděkovala za velmi pěkný, prakticky ucelený dvouměsíční redukční kurz, který jsem právě absolvovala. Na Tvůj kurz mě pozvala kamarádka a popravdě řečeno, vůbec jsem něvěděla do čeho jdu…

A právě o to víc oceňuji Tvůj profesionální a empatický přístup, který mě vždy motivoval a dodal energii a sílu pokračovat. Také mě ujistil, že vše má smysl. Hlavně ten smysl byl vidět ve výsledcích, kdy jsem ani nevěřila displeji na váze, že váha opravdu každý týden klesala a centimetry ubývaly. Za dva měsíce jsem snížila váhu o 9kg a ubylo mi 17cm. 

Díky Tvému navrženému jídelníčku, z jídel, které mám ráda a každotýdennímu setkávání na kontrolním vážení a měření, a také Tvému spalovacímu cvičení, se cítím výborně a těším se na další životní etapu. Pomohla jsi mi změnit přístup ke stravování, změnit myšlení a zároveň povzbudit ve chvílích nejistoty. 

Jsi velkým lidským motivátorem a přeji Ti mnoho dalších spokojených klientů, kteří se mohou sami přesvědčit, že vše funguje a stojí to za to!


Markéta Jináčková, České Budějovice (vítězka redukčního kurzu -11,5 kg)

Ahoj Jani, ještě jednou jsem chtěla moc poděkovat za kurz. Jsem moc ráda, že jsem to zvládla (díky tobě), jsi prostě skvělá!!! Určitě budu dál využívat toho, co jsem se naučila, přesně něco takového jsem hledala.

 

 

 

 

Barbora Pícková, Kaplice

S Jančou jsem se seznámila díky kamarádce, která s ní úspěšně hubla. Už jsem měla za sebou nějaké výživové poradkyně, které to určitě se mnou myslely dobře a velmi zdravě, ale já jsem nevydržela. Nevydržela jsem nikdy víc než několik měsíců chodit okolo "zakázaného", nepít kávu, nejíst pečivo, Knäckenbrot a nejrůznější zdravé kaše jsem už pak nemohla ani vidět.

Nechtěla jsem nic vážit, vařit a nakupovat extra potraviny. Chtěla jsem dál jíst s mojí rodinou u stolu společné jídlo... Zkusila jsem Fitkůstku a Janu Platilovou kontaktovat, protože se mi po druhém dítku a třech let marných bojů, diet  a pokusů stále nedařilo hubnout.

Teď jím 5x denně prakticky všechno, ale ve správných dávkách, nic nevážím, nemám žádný doplněk stravy, nevařím nic extra, piju kávu, jím pravidelně a je mi dobře. Po 4 měsících mám 11 kg dole, 14 cm přes pupík, 10 cm přes boky, 14 cm přes stehna. Začala hubnout i moje maminka, moje kolegyni, její dcera, moje švagrová, její maminka... Jen díky tomu, že mě denně vidí, vidí, že se netrápím hlady, že jím vlastně "normálně" a kdybych jim neřekla, že mám nějaký sestavený jídelníček, tak by to ani nevěděly. Děkuji za vše Jani a všem, kdo by rádi zatočili s kily držím pěsti!

Eva a Jiří Zemánkovi, Kaplice

Dobrý den! Chtěli bychom vás tímto seznámit s naším příběhem. Mému manželovi bylo loňský rok 60 let a je vážně nemocný. Přemýšleli jsme o vhodném dárku k tomuto výročí. Syna a dceru napadlo vzhledem k manželovo velké nadváze a jeho zdravotnímu stavu zakoupit koučink na redukci váhy od p. Jany Platilové. O paní Janě jsem se dozvěděla od kolegyně z práce, která kurzem prošla a která úspěšně zhubla. Na přání mého manžela jsme jezdili na schůzky dohromady a postupně nám paní Jana radila ,jak se stravovat a jak vařit.

Oceňovali, jsme že nám paní Jana zařazovala do jídelníčku běžná jídla,která máme rádi a tak nám ani nepřišlo, že se nějak výrazně omezujeme. Dávala nám chytré rady, jak jídlo poskládat a i jak zdravě mlsat. Zkrátka, po půlroční docházce manžel zhubl 20 kg a já 10 kg. Stačilo jen stravovat se jinak. Prostě podle rad paní Jany. Schůzky probíhaly vždy v příjemné atmosféře, takže jsme se oba vždy těšili. Paní Jana je velmi pozitivní člověk, který dokáže člověka správně motivovat, povzbudit a tak výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Na závěr bychom paní Janě chtěli poděkovat za zkvalitnění našeho života.

Jana Tetenková, České Budějovice

Když jsem se přihlásila do kurzu, doba koronavirová byla zrovna v polovině. Vše tedy bylo nastaveno v klasických redukčních kurzech od p. Platilové - cvičení ve fitku, měření každý týden na hodině, přednáška na živo. Kontakt "holek", jak říká Jana, byl k nezaplacení! Vždy jsme nadšeně sdělovaly - jedna, druhé své uspěšné kilogramy a centimetry. Povzbuzovaly se navzájem, od Janinky vždy dostaly jasné rady. Také i varovně zvednutý prst, při nějakém - uklouznutí v jídelníčku. Ale ejhle, druhý kurz, byl zastaven, dřív než začal. Co dál? Trochu nás to všechny přihlášené vykolejilo. Z vlastní zkušenosti vím, jak je těžké někoho učit on-line, jelikož pracuji ve školství a s tímto problémem se peru dnes a denně.

Právě cvičení bez osobního kontaktu a seminář bez reakce očí a naslouchajících uší je pro lektora ta nejtěžší zkouška a p. Platilová je ale velký profík a neuvěřitelně rychle a dokonale zareagovala. Již při první on-line hodině nám dala veškeré potřebné informace k připojení. Jako bonus ještě přidala středeční hodiny cvičení, no kdo to dnes pro Vás udělá. Lekce vede tak, abychom všechny pochopily její výklad, dává prostor pro porřebnou komunikaci. Když začne cvičit dává tolik energie, že okamžitě cítíte jak je u vás v obýváku či pokoji. Úžasné zpestření hodin je někdy i její malá dcerka, která také cvičí. Vše je zvládnuté na jedničku... i s tou záludnou technikou. Kdo by si myslel, že nevidí a nekontroluje nás, je na omylu. Tu a tam se najednou ozve "Moni, zvedni tu nohu, Luci kde máš ty ruce, holky teď se nepije... ale cvičí...". Energie z jejího "domácího hnízda " k Vám domů jen plyne. ZA TO JÍ VELIKÝ DÍK. MŮJ ZÁVĚR - holky je to i tak super. 

Lenka a Jarda Vaněčkovi, České Budějovice

Jsme velká rodina. Se čtyřmi děvčaty (7, 14, 15, 16 let) se rozhodně nenudíme. Vaříme téměř každý den, nakupujeme denně. Každý máme rád něco jiného a nějaké to kilo dole, uvítáme téměř všichni. Začít hubnout a změnit stravování, byla tedy výzva pro nás všechny, zvláště když se manžel Jarda dozvěděl, že má dnu. S Jančou jsem před 2 roky začala svůj hubnoucí maratón já. Nový jídelníček (s mými oblíbenými jídly), cvičení, pravidelné vážení a konzultace, brzy přinesly první výsledky. Za první 4 měsíce jsem zhubla 12 kg a doteď postupně kila ubývají.

Jarda se ke mně přidal. Janča mu sestavila jídelníček, vhodný při dně. Naučili jsme se spoustu nových chutných jídel, bez masa. Měl individuální cvičení, protože skupinku několika žen na kurzu, se kterými jsem cvičila já, si s radostí a studem, odpustil :-). Za pár měsíců zhubl 10 kg. Naše holky vše „pozorovaly“ a zjistily, že nám jdou kila dolů i s oblíbenými jídly a vlastně se nevědomky přidaly k nám. Omezili jsme sladké i slané dobrůtky, přidali zeleninu a ovoce. Pečeme si i sladké dezerty, vaříme knedlíky i maso... jen vše konzumujeme v přiměřeném množství. Pohyb se stal potřebnou aktivitou nás všech, zvláště v této „době covidové“. S Jardou cvičíme s Janičkou on-line 2x týdně, holky si oblíbily cvičení podle internetu a pravidelné procházky s námi. 

Lenka Galíková, Včelná

S Janičkou se znám už 9 let. Je to člověk plný optimismu, nadšení a neskutečné energie, která vyzařuje nejen z její osoby, ale i z práce kterou pro "nás" všechny dělá. To jak je zapálená do své práce, kolik věcí musí denně stihnout, kolik lidí musí "uspokojit" vytvořením jídelníčku na míru, kolika lidem rozpohybovat těla, je až neskutečný. To, že je Janička ve své práci dobrá všichni víme a pokud aspoň trochu chceme , a v těch hlavách nám to přecvakne, tak jí to každý z nás dokazujeme každým gramem i centimetrem.

Nikdy jsem nechtěla hubnout velká kila. Chtěla jsem se jen cítit dobře, zase dobře. Po prvním porodu jsem dobrovolně a ochotně nabrala 20 kg...a vlastně i po druhém porodu. Prostě jsem žrala, prostě jsem mohla a užívala si to. Věděla jsem, že sama ty kila dolů nedám. Potřebovala jsem pomoct. Dlouho mi to trvalo než jsem se odhodlala a Janu zkontaktovala. Dneska po devíti letech je můj jídelníček od Jany zmačkaný jako papír od sekaný. Zaschlé šmouhy jídel se na něm taky najdou, ale pořád ho používám.  Naučila jsem se řád, disciplínu a pochopila jsem, jak jíst aby to všechno fungovalo. Dneska s Janičkou pro změnu už druhým rokem cvičím. Děkuji Ti Janičko. Lenka.

Rodinné hubnutí, Šantrůčková, bratr Roman a jeho manželka, České Budějovice

S Janičkou jsem za půl roku shodila 20 kg, je to velmi profesionální osůbka, která mě během půl roku naučila, jak mám jíst. Sestavila mi jídelníček z jídel, které mám ráda a kterých se nerada vzdávám, proto pro mě nebylo tak těžké začít. Na každou návštěvu k Janičce jsem se moc těšila, když byl problém, hned jsme ho řešili, když jsem si nebyla  něčím jistá, Janička byla přítel na telefonu a vždy mi ráda poradila. Odměnou pro mě bylo nové tělo, zlepšení zdravotního stavu, snížení tlaku a cholesterolu a hlavně se cítím výborně a plná energie. Odměnou pro Janičku byl úbytek mé váhy. Její úsměv na rtu a radost, mě motivovala dotáhnout hubnutí do konce. Když mě vidělo okolí, začal u Janičky hubnout i můj bratr s manželkou a zde je reference od nich Roman a Milena:

Už dlouho jsme s manželem mluvili o tom, že potřebujeme zhubnout. Měli jsme za sebou pár diet, kdy se nám i podařilo zhubnout, ale jojo efekt byl vždy zaručený. Tak jsme si řekli, že to tentokrát zkusíme pod dozorem někoho, kdo tomu rozumí. Chtěli jsme hubnout spolu, abychom se vzájemně mohli podporovat a aby i příprava jídla byla jednodušší, když budeme mít stejný režim pro oba. Na doporučení jsme se objednali k paní Platilové a výsledek rozhodně stojí za to. Půl roku jsme dodržovali jídelníček, který nám paní Platilová sestavila na míru tak, abychom ho mohli dodržovat společně a abychom se zcela nemuseli vzdát ani jídel, která máme rádi a která by v jiných dietách vzhledem ke kalorickému obsahu nebyla přípustná. Za půl roku manžel zhubl 22 kg a já 16 kg. Zlepšil se náš zdravotní stav, cítíme se mnohem víc fit a už se nemusíme stydět za svůj vzhled. Nejlepší na tom ale je to, že jsme se naučili tohle stravování vnímat jako životní styl. Naučili jsme se vnímat lépe vlastní tělo, které si samo řekne, když to s kalorickými či nezdravými potravinami přeženeme. Samozřejmě, že si občas dáme pořádný smažák, nebo chlebíčky... Ale když je toho víc, cítíme se pak zavodnění a je nám těžko.  Ale to jsme dřív takhle nevnímali. Už nemusíme přemýšlet nad tím, co jíst a kolik. Tělo si samo řekne, co potřebuje. Jen jsme ho to museli naučit. Takže jestli máte rádi jídlo tak jako my a chcete si užívat, aniž byste tloustli, běžte k paní Platilové, ona vás to naučí.

Ing. Lucie Peštová, České Budějovice

Vždy jsem si přála mít štíhlou, krásnou postavu, se kterou budu opravdu spokojená. A vždy taky říkám, že lehké je přibrat, těžké je to shodit a nejtěžší je si to UDRŽET!!  Ke štíhlé postavě jsem se vždycky musela „prodřít“, cvičit kardio, posilovat, nejíst sladká a tučná jídla, neustále se hlídat a hýbat. Mám pohyb ráda, ale stejně tak i mám ráda dobré jídlo a „ujíždím“ na sladkém. Už jsem vyzkoušela několik „zaručených“ diet a jídelníčků na internetu, ale vždycky jsem to dokázala dotáhnout do fáze „těžké je to shodit“, ale tu fázi „jak si to udržet“ tak tu jsem nikdy neuměla. K Janě jsem přišla s požadavkem – jídelníček na míru a prosím hlavně mě nauč „jak si to mám udržet“, protože to mi fakt nejde. „Budeš jíst to co běžně doma vaříte, vlastně jíte docela zdravě, hodně zeleniny, ovoce, jídla bez nadměrného množství tuku, to bude paráda“. Koukala jsem na Janu jak blázen, že teda nebudu muset nic měnit, pořád budu jíst to co jím do teď, i to kafe s mlékem a skleničku vína mi nechala!! Sepsaly jsme jídla, která mám nejraději, i klidně ta „nezdravá – sladká – tučná“ a hlavně ta, která jíme doma všichni, abych nemusela vařit pro sebe zvlášť. Co jím ráda na snídaně, svačiny, obědy, večeře a kam chodím nejčastěji nakupovat – Billa a Lidl. Když jídelníček od Jany přišel, byla jsem nadšená!!!! Každý den to co mám opravdu ráda, sem tam nějaká ta sladká dobrota a hlavně, pro mě teda obrovské plus, že vše bylo sepsáno bez vážení surovin, v kusech, hrstech, baleních, tak abych s tím měla co nejméně práce a co nejvíce užitku!!!!! Jednou týdně, to co opravdu chci v ten den jíst, na co mám největší chuť (i třeba tu čokoládu), to vše jsem směla a bez větší fyzické zátěže (chůze, joga, pilátes) jsem za 6 měsíců o 10 kg lehčí. Pravidelné vážení, měření, úprava jídelníčku při nemoci, učení se náhrad za suroviny z jídelníčku - péče senzační. Takže Jani, tobě patří mé velké díky za mou fyzickou i psychickou proměnu. Je moc fajn, opět se cítit „hezky“ ve svém těle.

Petra Žilková, Třeboň

Celý svůj dosavadní život jsem byla spíš to, čemu se říká „Slovanský typ“ a „Kavárenský povaleč“ a musím říct, že se svojí plnější postavou jsem si žila celkem spokojeně. Ale před pěti lety jsem měla bohužel vážnou autonehodu, ze které jsem si odnesla trvalé následky a zranění nohy ještě více omezilo mé (přiznám se, že už tak nevelké) sportovní aktivity ….. a kila začala povážlivě narůstat. A pak už jsem z toho byla nešťastná. I každé kilo navíc bylo pro moji bolavou nohu zátěž.

Na Janičku jsem dostala kontakt od mé nejlepší kamarádky, která byla s jejím poradenstvím moc spokojená. Rozhodla jsem se to zkusit a moje dušička ve skrytu doufala o úbytek váhy alespoň 10kg……a ono to šlo….ani jsem tomu nechtěla uvěřit. Poradenství a jídelníček sestavený na míru ….a výsledek? Za  9 měsíců jsem zhubla 25kg !!!
Cítím se naprosto skvěle. Vytvořila jsem si nové stravovací návyky, které mi pomohou, aby nedošlo k jo-jo efektu a já si váhu udržela. Jsem MOC spokojená. Tímto chci Janě poděkovat  -  za pomoc, vždy milé a vstřícné jednání, za pochopení a hlavně povzbuzení. Děkuji a přeji spoustu dalších klientů, kteří díky vám objeví své spokojenější JÁ.

Jirka Jirkalová, České Budějovice

Jani jsem moc ráda, že můžu chodit na Tvé kurzy, jsi úžasná. Takže velké DÍKY. Mám velkou radost, když vidím, jak to funguje, jak se mi to v hlavě všechno pěkně přeskládává a už automaticky chodím v obchodě a koukám na etikety, jestli to nemá moc tuků...:) fakt super...:). Podařilo se mi hodně pozměnit jídelníček a je super, že mě to fakt baví a chutná. Co je pro mě horší, jsou ty chutě. V poledne na sladké a večer spíš slané. Hodně má u mě vliv ta psychika. Takže se mám pořád co učit a naučit se s tím pracovat..:). Je to boj...:) Papá a těším...

 

 

 

Martina Pinterová, České Budějovice

V době covidové, jsem začala chodit na redukční kurzy paní Platilové, situace nás dotlačila, zůstat v kontaktu online. Osobní setkání na kurzech to určitě nenahradilo, ale cvičili jsme, hubnuli, bylo nám skvěle a energie máme po kurzech na rozdávání, stejně jako Janička, která nás všechny maximálně podporovala, motivovala a to vždy s úsměvem.

Diky Janičce se můj sen zhubnout, stal skutečností. A nebylo to vůbec těžké, ba naopak... Snaha zhubnout přebytečná kila po porodu mi trvala 10 let. Pořád jsem to zkoušela sama s nevalným výsledkem. Jít k výživovému poradci mě ani nenapadlo. Vážit si jídlo nebo vařit si pro sebe a ještě pro rodinu něco jiného, to jsem věděla, že z dlouhodobého hlediska nevydržím. Až jsem jednou narazila na článek od Janičky. A tam mě dostala věta...Jíte všechno, co máte rádi (v mém případě i sladké) a okolí by nemělo poznat, že hubnete, ale pak se diví, že jste zhubli. A opravdu to tak bylo...

Po půl roce jem zhubla 14 kilo. Metabolický věk mi klesl z 59 na 39. Takže za mě, můžu Janičku jen a jen doporučit. Snadněji to už opravdu nejde... Jediné co je nejtěžší, je rozhodnout se. Jani ještě jednou moc a moc děkuji, jsi skvělá.

Věra Tejkalová, České Budějovice

Fitkůstku jsem se rozhodla kontaktovat během svého těhotenství na základě doporučení mé dobré kamarádky, která během redukčního kurzu s paní Platilovou zhubla o několik konfekčních velikostí a vypadala zkrátka skvěle.

Na začátku svého těhotenství jsem na váze moc nepřibírala, proto jsem ani moc neřešila, co sním, zkrátka jsem si dopřávala cokoli a v jakémkoli množství. Okolo šestého měsíce však kila začala naskakovat podstatně rychleji, a proto jsem se rozhodla kvůli sobě a svému miminku udělat zásadní změnu ve svém stravování. V tu dobu přede mnou byla dovolená s manželem, kterou jsme se rozhodli strávit cestováním po Čechách. Jedla jsem jen 3x denně a celé dny jsme běhali po kopcích. Těšila jsem se, až se vrátím domů a uvidím výsledek mého velkého snažení. K mému velkému překvapení jsem měla po návratu z týdenní dovolené 2kg nahoře!

Po mém neúspěšném boji s kilogramy, jsem se rozhodla navštívit paní Platilovou, aby mi pomohla s těhotenským jídelníčkem. Neměla jsem samozřejmě v úmyslu zhubnout, ale pouze extrémně nepřibrat. Paní Platilová mi sestavila na mé přání individuální jídelníček, díky kterému jsem se naučila jíst přiměřené porce bez nutnosti vynechání oblíbených pokrmů a sladkých ňaminek, na které jsem měla během celého těhotenství neovladatelnou chuť.

Poté jsem se ještě zúčastnila asistovaného nákupu, díky kterému jsem se naučila nahrazovat kalorické potraviny za zdravější varianty. Výsledkem toho všeho bylo, že jsem přestala extrémně přibírat na váze a během posledních třech měsíců těhotenství, kdy jsem docházela na konzultace, jsem nabrala na váze už pouze 2 kg.
 
Přestože mě trochu mrzí, že jsem paní Platilovou nekontaktovala již na začátku svého těhotenství, s celkovým přírůstkem 9 kg za celé těhotenství jsem v celku spokojená a jsem přesvědčená, že nabraná kila se mi po porodu podaří brzy shodit dolů.

Těším se na další konzultace u Fitkůstky po šestinedělí, kdy mám v úmyslu opět navštívit paní Platilovou, abychom probrali můj kojící jídelníček. 
Tímto bych chtěla paní Platilové poděkovat za dosavadní podporu, lidský přístup a cenné rady během tohoto krásného období. 
Držím palce všem, kteří se rozhodnou zatočit s přebytečnými kilogramy, dostat se do formy a najít ztracené sebevědomí.

Dana Fábingerová, České Budějovice

Na redukční kurz k Janičce jsem se přihlásila na popud kamarádek, které již kurz absolvovaly. Jejich výsledky mě doslova omráčily a tajně jsem doufala, že se k nim sama aspoň vzdáleně přiblížím. Po 2 kurzech jsem za 8 měsíců o téměř 20kg lehčí. Přes břicho jsem ztratila 19cm a přes boky 18cm. Myslím, že výsledky mluví za vše. Bonusem hubnutí s Janičkou je příjemně strávené nedělní odpoledne a tolik pozitivní energie, že Vám vydrží celý týden. Jani, patří Ti ohromný dík. Díky Tobě si plníme svoje mnohdy největší přání.

 

 

 

Olina Růžičková, České Budějovice

Chci ti Jani poděkovat za vše, co jsi pro mě udělala a pro všechny, kteří chtějí zhubnout píši tuto recenzi. S Fitkůstkou jsem absolvovala hubnutí formou kurzu i individuální hubnutí. V kurzu -8 kg, ale pak jsem zase nabrala. Letos od ledna jsem začala s Janou hubnout po druhé. Po třech měsících -13 kg. Počáteční jídelníček na míru obsahoval i dobroty, naučila jsem se záměny jídel a velikosti porcí.

Janča je motor a táhne Vás  svým elánem a nadšením. Nad každým Vaším shozeným kilem se raduje spolu s vámi. Při poslední schůzce mně pozdravila „Čau, hubeňoure!“ To pohladilo. Na pochvalném listu, který po absolvování kurzu dostáváte mi chybí srovnávací fotografie před… a po…To bych jediné doporučila přidat. Nestačí mi cítit ty kila dole, ale chci to i vidět a mít motivaci. V hubnutí pokračuji a těším se na další schůzku s Jančou Fitkůstkou.

 

Lenka Šimková, Kaplice

Jani, nevím jak tě vychválit, protože musím říct, že jsi mi změnila život. Strašně jsem si s tou nadváhou nevěděla rady a moc mě to trápilo. Cítím se skvěle, přitažlivá, sebevědomá a konečně hezká. Velký dík tobě. Doufám, že ty pocity které mám jsou alespoň trochu cítit i v recenzi pro ostatní.

Janču jsme poznala v roce 2017 přes moji kamarádku. Po neustálém zkoušení všech možných diet  jsem byla bezradná. Buď váha zůstala stejná, nebo byl jo-jo efekt. Byla jsem doopravdy zoufalá. Nikdy jsem tomu nevěřila, jak jídelníček sestavený na míru a pravidelné stravování může hýbnout s váhou. V roce 2017 jsem zhubla s Jančou o 10 kg. Cítila jsem se nadmíru spokojená.

V roce 2018 jsem začala předcvičovat a chválila jsem si, jak se postava rýsuje. Pouze mě trápili stehna a zadek. Nešlo mi do hlavy, jak je možné že pravidelně i když 2x týdně cvičím  ( aerobik, posilovací cviky ), stehna  a zadek zůstává stejný nebo naopak mohutní. Rychlá pomoc mě zase zavedla směrem k  Janče. Po odborné konzultaci a jídelníčku  jsem  zhubla 7 kg, přičemž svalovina v těle zůstala, tuky šly dolů a centimetry také. Vím, že pro Vás budou i důležitá čísla : boky 9 cm dole a stehna 6 cm dole za 2 měsíce. Úžasný výkon. Jsem se sebou nadmíru spokojená. Cítím se skvěle a pro manžela mnohem více  přitažlivější,  což dodává  více i  na sebevědomí. A samozřejmě se nemůžu dočkat léta. Neváhejte a zkuste jídelníček a odbornou konzultaci u Janči , nebudete litovat.

Lucie Herdová, České Budějovice

Zhubnout jsem se rozhodla po dvou dětech, kdy sem se dostala na váhu 69 kg a nebyla jsem spokojená se svou postavou. Navíc mi většina mého šatníku začala být malá. Nejdříve jsem zkoušela zhubnout sama, různé "osvědčené" diety apod. Většinou jsem zhubla 2-3 kila, které jsem brzy zase nabrala. Až jsem narazila na stránky Fitkůstky a po přečtení několika recenzí jsem se rozhodla že to zkusím také. Jana mi vypracovala jídelníček přesně na míru, z věcí které mám ráda a dají se běžně koupit. Když jsem už po jednom týdnu viděla, jak jdou kila a centimetry dolů, těšila jsem se na každou další neděli. Na kurzu jsme byly skvělá parta, Janča mě vždy nabila pozitivní energií. Dokonce mě začalo bavit cv ičení a nyní s radostí cvičím i doma. Sama nemůžu uvěřit, že jsem za dva měsíce zhubla 11 kg, bez hladovění jen úpravou stravy a bez drahých doplňků. Šatník mi už opět není, ale tentokrát se na výměnu těším.

 

Michaela Langová, Kaplice

Ráda bych se podělila o mojí zkušenost po měsíčním kurzu ve Fitkůstce s Janou Platilovou. Mám sice ještě 1 měsíc před sebou, ale neskutečný prostě jak to jde. Hubnout a přitom baštit jidla, co mi chutnají a hlavně bez výčitek. Moje ustavičné boje s dietami a dát dolů hloupých 6 kg to fakt nešlo ...slovo "DIETA " byla pro mé tělo dřina a výsedek žadný. Pouze hlad, chutě a pak vše vzdát a doslova se dojist vším co je po ruce. Veliký dík patří Janičce, která má úžasný přístup a její každá rada je nad zlato.

 

 

 

Jana Jirkalová, Velešín

Chtěla bych moc poděkovat paní Platilové, že mi ukázala že se dá zhubnout i bez hladovění a s jidli, které mám ráda. Za půl roku jsem zhubla 13kg a ztratila 15 cm přes pupík, v co jsem nikdy nevěřila že dokážu. Díky tomu se cítím lépe a mám větší sebevědomí a jsem sama se sebou spokojená. Paní Platilová mě naučila jak správně se stravovat co se porcí týče, díky sestaveným jídelníčkům přímo pro mě vím jak jíst abych zhubla a udržela si váhu. Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat, že jsem s Vaší pomocí zhubla a že jste mi ukázala ten správný směr ve stravování. Za mě Vas mohu jen doporučit. Děkuji za vše.

 

 

 

Adéla Šeflová, České Budějovice

První spolupráci s Janičkou jsem navázala před třemi lety v novoročním redukčním kurzu. Na něm jsem zvládla zhubnout (dohromady s pokračovacím letním kurzem) 13 kg. Když jsem po druhém porodu potřebovala dát postavu, ale i hlavu dokupy, věděla jsem, že s Fitkůstkou to půjde mnohem snadněji. Absolvovala jsem podzimní a novoroční kurz a mám 10 kg dole a mám svou vysněnou váhu. Moc děkuji za tvé kurzy Jani, ať už za teorii anebo skvělé cvičební lekce. Budou mi moc chybět! Díky Tobě vím, kde kdy ubrat a kde kdy přidat, abych váhu udržela. Chtěla bych podpořit všechny, kteří nechtějí na kurz, protože se stydí – nebojte se, každý má své problémy, ať má 5 kg nebo 30 kg navíc a rozhodně se tu nesetkáte s odsuzujícími pohledy. 

 

 

 

Jana Vaňková, České Budějovice

Dobre dopoledne Jani, vcera jsem rano vlezla zkusmo na váhu a ta ukázala 69,9 kg. To jsem videla naposledy snad pred rokem… koukala jsem jako blazen. Jidelnicek je super, manzel si dava se mnou. Mam radost. Hezky den JV

 

 

 

 

Ivana Skřičilová, České Budějovice

Nikdy bych nevěřila, že bez problémů a přemáhání se, dokáže mé tělo zmenšit hmotnost o 11 kg za půl roku. A to pouze pravidelnou stravou a správným výběrem potravin z nastaveného jídelníčku. Vše mi chutná, netrpím hladem a ani nemám chuť v nočních hodinách na nic pro mne dříve dobrého. A výsledek je tady. Cítím se fyzicky výborně. I můj šatník zaznamenal ohromnou změnu. Pár věcí o 2 až 3 velikosti menší sluší znemenitě. I tak se člověk cítí mnohem lépe.

 

 

 

 

Lucie Pavlušová, České Budějovice

Předem děkuji Janičce za její skvělý kurz, který mě vždy dodal pozitivní náladu a chuť v hubnutí pokračovat. Po celé 3 měsíce jsem se na každý kurz těšila. Neříkám, že to vždy bylo jednoduché, aby úbytky na váze nebo shozené centimetry mi dávaly sílu pokračovat v jídelníčku.

Pro mě byla velká motivace to, že kurz je hromadný a že každý týden se setkáváme a navzájem se motivujeme. Už teď vím, že půjdu i do dalšího kurzu a to ne jen proto abych dál hubla, ale abych si s Janičkou zacvičila.

Po kurzu už mám 3 měsíce a váhu si držím a to i přesto, že v létě častěji hřeším. Na tomto kurzu jsem dosáhla úžasných výsledků a zhubla neuvěřitelných 27 cm. Tento kurz můžu všem doporučit a s čistým svědomím říct, že pokud budete dbát rad Janičky, tak určitě zhubnete.

Kamila Řeháčková, České Budějovice

Pani Jano mam uz vahu kterou jsme chtely a vedle zdravi je to ten nejlepsi vanocni darek. Preju i Vam klidne svatky,mnoho spokojenych dusi a zdravi stesti do Noveho roku. Tesim se na Vas v Novem roce. Diky Vam se neprejidam a to je nejvetsi uspech.

 

 

 

 

Markéta Prokopová Koubová, České Budějovice

Velice děkuji paní Janě Platilové za její práci. Opravdu dlouho se mi nedařilo zhubnout, trochu zabíralo jen každodenní počítání kalorií a zvýšení pohybové aktivity. Vždy když jsem něco zhubla, váha pak opět vzrostla nahoru. Toto léto jsem se rozhodla využít služeb Fitkůstky a musím jen chválit. Díky upravenému jídelníčku jsem zhubla za tři měsíce přes sedm kilogramů. A to jsem striktně jídelníček dodržovala pouhý měsíc a půl. Naučila jsem se ovšem jíst pravidelně a menší porce. Je skvělé, že mě nebolí klouby, mám víc energie a cítím se ve 36 atraktivní. Jana Platilová je skvělá pozitivní žena, která může pomoci i Vám.

 

 

 

Alena Kubešová, České Budějovice

Na redukční kurz Fitkůstky jsem se přihlásila díky kolegyni z práce. Krásně zhubla a já jí jen záviděla :-) A i když jsem se snažila zkoušet všechno možné, tak to bylo vždy bez úspěchu. Za kurz jsem zhubla 10 kg a pak dalších 6 kg sama, bez hladovění a potravinových doplňků. Prostě jsem se naučila jak správně jíst a mohla jsem si dát i to, co mám ráda.
A ten pocit, když jde váha dolu, tak to je prostě super! A vyměnit šatník o tři velikosti jsem si užila :-) Janičko díky a těším se na další kurz :-)

 

 

 

Šárka Choulová, Kaplice

S váhou jsem měla problémy od malička. K paní Platilové jsem poprvé zavítala před 10ti lety na doporučení mé kamarádky. Bylo mi 11 let a moc jsem se bála, že budu muset vynechat svá oblíbená jídla a držet nějakou drastickou dietu. Ale jídelníček byl ukázkový v tom, že jsem o svá oblíbená jídla vůbec nepřišla. Stačilo upravit porce a vše šlo samo. Tehdy jsem zhubla 8 kg. Letos v březnu jsem téměř po 10-ti letech opět zavítala za paní Platilovou a opět jsme společně dokázali něco, co jsem myslela, že už nebudu schopna dosáhnout. Mám dole 10 kg a jedu dál. V jídelníčku jsou opět jídla, která mi chutnají a když člověk chce, tak všechno jde. Nemusíme držet drastické diety, půsty, ketodiety a platit si k tomu ještě nějaké další nesmyslné doplňky stravy, ale jde to i z normálních jídel a hlavně člověk nehladoví. Nejvíce mě na spolupráci s paní Platilovou baví její lidský přístup a optimismus. Díky Vám jsem teď tam, kde jsem a budu v tom pokračovat. Služby poskytované paní Platilovou mohu jenom vřele doporučit. 

 

Michaela Vastlová, České Budějovice

Již v loňském roce jsem si řekla, že by bylo třeba shodit pár kil, jen jsem nevěděla přesně jak na to. Janu Platilovou mi doporučila moje kamarádka, která k ní do redukčního kurzu již chodila a zhubla, to pro mě byla motivace. Koncem února jsem začala a výsledky jsou super. Nyní je konec dubna a mám dole téměř 10 kilo a cítím se mnohem lépe. Jana mi sestavila jídelníček z jídel, která mám ráda, takže vařím tak jako dříve, ale hlídám si, abych dodržovala daný den, počet jídel a velikost porcí.

Navíc každou neděli je cvičení, kde vládne vždy pozitivní atmosféra. Jana je skvělý člověk s pozitivním a lidským přístupem. Na setkání s ní se vždy těším a navíc mi dokázala výborně poradit s hubnutím bez drahých doplňků. Fitkůstku a Janu Platilovou mohu všem doporučit.

 

Veronika Oberfalcerová, České Budějovice

Nápad začít chodit do kurzu k Janičce jsem dostala, když jsem viděla neuvěřitelné výsledky na své kolegyni. Během půl roku se z korpulentní maminy dvou dětí stala kočka, která omládla snad o deset let a shodila takových 20 kg.

Já jsem do kurzu začala chodit s nadšením, odhodláním a zároveň s jistou obavou ze své vůle. Nemám jí úplně pevnou a více méně všechny mé hubnoucí pokusy ztroskotaly na tom, že už jsem nedokázala ovládat chutě na vše striktně zakázané a nebavilo mě už nakupovat a vařit zvlášť pro sebe a zvlášť pro rodinu.

S Jančou to bylo ale úplně jiné, jídelníček byl sestavený přesně podle mých chutí, včetně svíčkové, kterou zbožňuju! Ale co je nejdůležitější, naučila mě, jak si jídelníček obměňovat, abych nejedla to samé a aby mi furt chutnal... Dokonce mi i ukázala jak napravit mé drobné prohřešky tak, aby mi neovlivnili hubnutí. Žádné striktní zákazy, ale když na to máš chuť, tak si to dej... ale tady si to odlehči.... 

Janičce moc děkuji, během prvního kurzu jsem zhubla cca 9 kg tuku a neuvěřitelných 27 cm bez toho, abych se trápila. Do kurzů chodím už dva roky, ne proto, abych hubla, ale proto, že je tam skvělá, přátelská atmosféra a Janča mě baví jako člověk, nabíjí mě pozitivní energií. Děkuji, Jani!

 

 

 

Ing. Lenka Strnadová, Prachatice

Kontakt na paní Platilovou jsem dostala od známé, která měla s jejím přístupem k hubnutí velmi dobré zkušenosti. Po prostudování internetových stránek a referencí ostatních, kterým se s paní Platilovou podařilo zhubnout, mě nakoply k tomu, že jsem se odhodlala konečně se sebou něco dělat. Zvolila jsem si variantu na 3 měsíce a vůbec toho nelituji.

Profesionální přístup paní Platilové mě "nadchnul" hned od počátku. Pomohla mi sestavit jídelníček na míru, kam zahrnula jednak zdravá a chutná jídla a jednak jídla, kterých jsem se nechtěla vzdát. Veškeré instrukce skvěle vysvětlila a hubnutí mohlo nastat. Pomocí pravidelných kontrol, na které jsem docházela, jsem mohla krásně vidět, jak se mi daří hubnout. Při konzultacích jsem se mohla na cokoli zeptat a bylo mi vše velmi dobře vysvětleno. A nyní? Mám za sebou 5 měsíců, kdy jsem začala s jídelníček. Mám dole 14 kilo, cítím se skvěle, umím se stravovat bez výčitek a to nejhlavnější....zlepšil se mi zdravotní stav a odpoutala jsem se od neskutečných chutí na sladké. Paní Platilovou velmi doporučuji.

Irena Němcová, České Budějovice

Stránky Fitkůstky jsem našla víceméně náhodou při brouzdání po webu. Po letech nespokojenosti sama se sebou a zároveň neschopnosti s tím něco udělat, resp. to dotáhnout do konce, po letech zkoušení všemožných "zaručených" diet a výživových poraden typu "kup si doplněk a bude z tebe laňka" mě zaujalo hlavně to, že jídelníček je tvořen z naprosto normálních jídel, které běžně jím, že nemusím nic striktně vynechávat a hlavně mě nenutí k nákupu koktejlů, tyčinek a podobných nesmyslů, u kterých člověk stejně nevydrží. Nyní po necelých 5 měsících mám díky Janičce (a své nové objevené lásce ke sportu, hlavně k běhu - ale pozor, nemá cenu se uhnat, hlídejte si tepovku) přibližně 16 kg dole, ještě bych ráda něco ubrala, ale už teď se cítím skvěle.
 
Naučila jsem se nevyčítat si každý koláček nebo každý brambůrek. Naučila jsem se na sobě makat. Hubnutí je v hlavě. Že člověk nemá čas je jen výmluva. Dělejte to pro sebe a ne pro někoho jiného. A jestli nevíte jak začít a máte pocit že na vás prostě nic nefunguje, zkuste Fitkůstku. Já jsem čítankový příklad toho, že jde všechno :)

Štěpánka Kardová, České Budějovice

Úprava jídelníčku mi nedělá problém, protože mi tam