+420 607 683 430
info@fitkustka.cz
facebook.com/fitkustka PODZIMNÍ REDUKČNÍ KURZY srovnejte si jídlo na talíři i v hlavě - zdravé a efektivní hubnutí bez jojo efektu.
Fitkustka-banner-01
Fitkustka-banner-02
Fitkustka-banner-03
Fitkustka-banner-04
Fitkustka-banner-05
Fitkustka-banner-06
Fitkustka-banner-07
Fitkustka-banner-08
Přihlášení
newsletter
... nabídky, novinky, slevy

Reference a recenze, druhá část

Ing. Markéta Kováčová a Daniel Kováč, Srnín (párové hubnutí)

Dobrý den, paní Jano, níže zasílám recenzi a ještě jednou děkujeme a brzy nashledanou. O paní Janičce Platilové jsem poprvé slyšela již před 6 lety od mého manžela. Když jsme se poznali, měl sestavený jak jídelníček, tak i cvičební plán a výsledky na něm byly znát. Bohužel s příchodem dětí, stavby rodinného domu a pracovní vytíženosti jsme ztratili řád ve svém stravování a jídlo řešili rychle a nezdravě. Hlavně já jsem vyváženou stravu nahradila pečivem, sladkostmi a přejídáním. K 15 poporodním kilům jsem vesele přidávala další. Bod zlomu přišel, když mi váha ukázala přes 90 kg a oblečení mi začalo být opravdu těsné. Manžel s návrhem, že bychom se obrátili na paní Janu bez váhání souhlasil. Přihlásila jsem nás na párové hubnutí, jídelníčky jsme obdrželi za týden a nyní po 3 měsících jsme celkem o 20 kg lehčí. A tím to nekončí, pokračujeme dál.  V jídelníčku máme sladkou tečku po obědě i večerní víno/pivo. Takže za nás za oba, kdo se chce ve svém těle opět cítit dobře, paní Janička je jasná volba. Až budeme oba se svou váhou spokojeni, určitě paní Janu kontaktujeme s prosbou o sestavení udržovacího jídelníčku. 

 

Tereza Olšiaková, České Budějovice

K paní Platilové jsme se objednali společně s manželem, po tom co moje kolegyně výrazně zhubla (dá se říct bez větší námahy) a tím že jsme byly v pravidelném kontaktu, jsem měla možnost vidět co jí a jak se její postava krásně mění, což mě přesvědčilo. Já osobně jsem bojovala s přebytečnými kily několik let (stále +/- 10 kg během jednoho roku), manžel na tom byl podobně. Vrcholu své váhy a zhnusení jsme dosáhli v létě 2017.

Vyzkoušeli jsme velké množství „diet“ a zdravého stravování – nejspíš všechno, co se kde kolem nás mihlo. Všechny tyto zkoušky ztroskotaly na tom, že jsme museli úplně změnit své stravování, často jsme se do jídla nutili a nechutnalo nám… u paní Platilové velmi oceňuji její osobitý a specifický přístup, který je oproti jiným poradcům skutečně unikátní. Jídelníčky nám s manželem velmi vyhovují a podařilo se nám dosáhnout výsledků, které jsme nikdy před tím neměli (únor 2018 - já -14kg a manžel -22kg).

V současné době ještě pokračujeme s tréninkovým plánem (také od paní Platilové) a jídelníčky stále dodržujeme, i když už si dovolíme „zhřešit“, necítíme se být ničím omezováni. Z vlastní iniciativy se ještě objednáváme na kontroly, které nás zatím mile překvapují.

Všem, kteří váhají bych paní Platilovou mohla jen vřele doporučit - berte to jako investici sami do sebe, do svého zdraví a pohody.

Adéla Voráčková, České Budějovice

Hlásím, že Vámi stanovený cíl 70 kg, je splněn... Cítím se dobře... 10km odklušu pod hodinu, na kolečkových lyžích vyběhnu kopec jak veverka a desítku dam za 45 minut ... tak jsem spokojená. Jen ty růžový kalhoty ještě neobleču ... Ale ony jsou stejně letní, takže mám do příštího léta čas tělo přesvědčit, že má oželet i těch 5 kilo :-). Z června vím, že když jim "normálně" a neuždibuju mezi jídly, tak váha nahoru nejde.
Takže bych asi potřebovala jen převážit, jestli jsem opravdu odložila jen tuk, nikoli svalovinu, (ale podle toho jak mi to běhá, bych řekla, že nikoli). A můžete si mne zařadit mezi úspěšné reference, která tvrdí, základem je chtít a nelhat sám sobě.


 

Alexandra Ryglová, Praha

Tak se i já řádím mezi úspěšné bojovnice za lepší postavu a zdravější život. Díky Janičce jsem o 10 kg hubenější a ani to nebolelo! Janču rozhodně doporučuju, jelikož váha mizela dolů sice pomaleji, ale přece a v závěru se cítím o mnoho lépe.

Navíc můžu jen dodat, jak Janička sama řekla, že štěstí ženy je mnohdy spojené s váhou a jak všichni víme - čím je žena šťastnější, tím je krásnější. Děkuji. :-)

 

 

 

Marie Marténková, České Budějovice

Vím přesně co a jak dál dělat, jídelníček si upravuji trošku už podle sebe,ale porce nechávám a úspěšně pokračuji... a to díky Vám!!!! Děkuji ještě jednou za nastartování zvyků a děkuji za skvělý úspěch... těch deset kilo co mam dole stále držím. Rozhodně Vás budu ráda doporučovat. Mějte se moc krásně a přeji Vám jen samé tak šťastné a spokojené klienty jako jsem já.

 

 

 

Mgr. Jarmila Hubená, České Budějovice

Ahoj Janičko, ozývám se Ti po delší době, kdy jsme se neviděly. Trochu mě zlobí zdraví, ale podle Tvých instrukcí bojuji s váhou statečně a určitě ještě o něco klesla, právě proto, že jsem vzala absolutně za své, co jsi mě naučila. Stačí mi vědomí, že mě-a teď i já sama sebe-máš pod kontrolou. Opravdu to není planá lichotka, ale tento způsob života mě velmi baví a naplňuje. Úplně jsem obměnila šatník a částečně vizáž a užívám si ženství na plné pecky. A okolí? Žasne a mně to samozřejmě dělá dobře. Našla jsem si i svůj způsob pohybu a cvičení a baví mě všechno-práce, lidi, život vůbec-a energie mám najednou za tři atomovky. O značný kus jsi mě vrátila v čase a já jsem v sobě zase našla tu neposlušnou zlobivou holku, kterou jsem vždycky byla. Fakt nevím, jak bych Ti poděkovala! Promiň, že jsem se tak rozepsala, ale už Ti to chci všechno říct hrozně dlouho, a abych Ti to řekla osobně, samozřejmě na kurzu není čas a (a já to naprosto chápu). Těším se na závěr příští týden a uvidíme, třeba, až to zhodnotíš odborným okem a měřeními a vážením, dáš mi zapravdu. Měj se zatím krásně a 3.3. na shledanou!:-) Jarmila

 

Olina Růžičková, Bechyně

Milá Janičko, děkuji ti za pomoc, kterou jsi mi poskytla a za to,že jsi takový milý člověk. Odcházela jsem od tebe o 13 kg lehčí.Vyšperkovala jsem to ještě o 5 kg níže. Váhu držím.Nejlepší den,který je , je s pórkovou polévkou.Tu teda miluju. Teď přes vánoce počítám + - 2kg,ale vím,že to zase ukočíruju zpátky. Takže do Nového roku ti přeji hodně štěsí zdraví a úspěchů ve tvém oboru. Jsi jednička. :-) Děkuji moc Olina

 

 

 

Zuzana Bícová, České Budějovice

Milá Jani, byla jsem na horach po 2 letech. A pred tema 2 lety jsem sotva sjela kopec. Sice lyzuju od detstvi, ale ja to proste nezvladala fyzicky. Musela jsem zastavovat, prodychavat. A ted jsem jela dolu jak nic, nekolikrat za sebou a padaly mi lyzarsky kalhoty. Pro me.neskutecny zazitek :-)

Moc ti za to dekuju, vazim si toho jakym zpusobem s lidmi pracujes, jsem moc rada ze jsem te potkala. Dekuju.

 

 

 

Barbora Bumbová, České Budějovice

Chtěla bych moc poděkovat Ing. Janě Platilové, že mi ukázala, že se opravdu dá zhubnout na třísměnném provozu. Kdybych nechodila na vážení, tak bych nepoznala, ze držím nějakou dietu. Nebylo to žádný hrozný hladovění, jak to u některých diet bývá, dokonce jsem jedla svoje oblíbená jídla a buchty. Získala jsem spoustu zkušeností nejenom v ohledu jídla , ale i ohledně cvičení a naučila se správně davkovat jídlo. Navíc vše probíhalo v příjemné atmosféře a krásném prostředí. Kdybych zase přibrala (což se doufám už nestane), určitě by jsem do toho šla znovu.

 

 

 

Martina Mikešová, České Budějovice

Jani, chceme Ti ze srdce poděkovat za to, že jsi nás naučila se správně stravovat. Na Tvém redukčním kurzu jsme se cítily jedinečně a podařilo se nám shodit 19 kg a 16 kg a už teď se těšíme na Tvůj další kurz.

Ještě jednou velké díky a měj se moc hezky.

 

 

 

Ludmila Ivančová, České Budějovice

K Janičce do redučkního hubnoucího kurzu jsem se dostala díky kamarádce Katce, která za rok zhubla 20 kg a stále hubne dál. I já mám dole 15 kg a to díky jídelníčku, který mi Janča sestavila přímo pro mě a to z jídel, které mám ráda a chutnají mi. Nehladovím, jím 5x denně a kila jdou krásně dolu. Na kurzu jsme se naučily jídla kombinovat a dnes už vím, co a jak správně jíst. Také cvičení je super, vždy nás to nabije energií.

Jani, chci Ti moc poděkovat, díky Tvé pomoci mám dole 3 velikosti. Jak já říkám, Janička je ,,profík na svém místě".

 

 

Veronika Zahradníková, Brno

Ahoj Jani, i na dálku hlásím, že mi Tvoje doporučení a rady přesně pro mě jdou k duhu. Od naší konzultace jsem zhubla 4 kg a cítím se lépe. Dále pokračuji a moc ti děkuji.

 

 

 

 

Mgr. Eva Novotná, České Budějovice

S hubnutím jsem začala letos v polovině ledna společně s kamarádkou. Rozhodla jsem se z toho důvodu, že po Vánocích šla má kila opět nahoru a tak byl nejvyšší čas něco se sebou začít dělat. Kamarádka mi doporučila paní Janu Platilovou a jsem přesvědčena o tom, že lepší doporučení jsem dostat nemohla. Jen díky jídelníčku, který mi sestavila, jsem už zhubla 12 kg. Nikdy bych nevěřila tomu, že se nemusím vyvarovat potravin, které mám ráda (např. koláčky, čokoláda apod.) a přitom hubnout. Paní Janě, která je moc sympatická a milá, jsem moc vděčná za to, že se nyní celkově cítím lépe (i mé okolí to na mně poznává). Protože se ke mě přidal i přítel mé dcery, tak nám paní Jana sestavila jídelníčky, kdy základ oběda a i večeře máme stejný. Což je super, neboť ve dvou se to lépe táhne. V zaměstnání hubnu s kamarádkou a doma s přítelem své dcery. 

 

Ing. Mirka Trnková, České Budějovice

Do narození dětí jsem si svoji váhu s drobnými výkyvy celkem držela. Ale kila pomaličku začínala lézt nahoru. Tak jsem si říkala, po Vánocích zase půjdou dolů, jako vždycky. Ale byly skoro Velikonoce a váha pořád nic. A uvědomila jsem si, že poslední dva roky šplhají kila nenápadně nahoru a už se jim moc nechce dolů. Pak jsem viděla pár kamarádek, kterým pomohla Janička. A říkaly, že to šlo skoro samo. Moc jsem jim sice nevěřila, ale proč to nezkusit. No a tak jsem Janičku poprosila, jestli by „mě taky nezhubla“. Ale to víš, že jo! Koukla, zvážila, změřila špíčky, vyptala se, co mám ráda a co ne a připravila mi jídelníček na míru. A ono to opravdu fungovalo. Za měsíc jsem zhubla 4 kila. To bylo loni. Letos na jaře mi Janička naordinovala svůj fungl nový zásaditý jídelníček. Pravda, u toho jsem měla i trochu hlad, ale výsledkem jsou, kromě vyčištění organismu, i krásná 4 kila dole za dva týdny. Mám teď mnohem víc energie, začala jsem běhat, prostě cítím se skvěle, díky Jani!

Lucie Schönbeková, České Budějovice

Ačkoliv jsem nikdy netrpěla žádnou nadváhou, několika málo kil jsem se přesto zbavit chtěla. Jelikož mě samotné se to nedařilo, oslovila jsem paní Janu, na kterou jsem slyšela pozitivní ohlasy. Díky sestavenému jídelníčku jsem shodila 4 kila, což už na mém těle je znát a úbytku kilogramů i centimetrů se všimli i lidé v mém okolí. Mým cílem je dosaženou váhu si udržet, což se mi díky cenným radám ohledně stravování prozatím daří a doufám, že i nadále podaří. Nejlepší na tom všem je to, že můj jídelníček se skládá opravdu jen z potravin, které mám ráda, tudíž si nemusím odepírat ani sladké, které tolik miluji. Ještě jednou děkuji za Vaše služby.

 

 

Blanka Chimičová a Jiří Hanuš, Český Krumlov

Jsme v situaci, kdy díky přechodu, pohodlnosti a věku si kila dělají, co chtějí, a my jsme si s nimi nevěděli rady. Po špatné zkušenosti s nutriční terapeutkou, která nám "naordinovala" jídelníček pro nás nechutný a naprosto nevariabilní, jsme byli celkem skeptičtí k dalším pokusům. Pak moje dcera začala spolupracovat s paní Janou a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat, docela nás to ohromilo a tak jsme si řekli, že to zkusíme taky. Už první návštěva byla velmi příjemná díky vstřícnému přístupu paní Jany. Jíme jídla, která máme rádi a často máme pocit "přežrání". Ale i přesto výsledky hovoří za vše, po dvou měsících máme shodně dole 10 kg a hlavně 10 cm přes břicho a vlastně všechny měřené partie vykazují výrazné úbytky. S touto formou hubnutí jsme se nikdy nesetkali a můžeme potvrdit, že postupy paní Jany jsou nenásilné a velmi účinné. Na každém "klientovi" si dává záležet a snaží se vyhovět všem ( i netradičním) přáním, abychom byli spokojeni.

Ondra a Martina Svitákovi, Borovany

Jeden nabírá a druhý hubne! U Janičky jsem začínala před čtyřmi roky na redukčním kurzu. Postupně jsem "bez námahy" shodila 10 kg a jako bonus mě přešli bolesti zad.
Proto když syn začal posilovat, tak jediná volba jak se správně stravovat, dodat tělu to nejlepší byl jídelníček od Janičky! Sestavila nám jídelníček přesně na míru (trochu Ondrovi závidím těch jeho 12000 KJ). Po prvních dnech dodržování jídelníčku se Ondra cítil skvěle! Nikdy neměl čas snídat, svačit a najednou jde vše i jídla která dříve nejedl najednou jí. Teď už je jen na něm jak postavu vyrýsuje. Janička je profesionál, který o výživě ví vše a nejen to! Je plná energie, kterou přenáší na ostatní. Veškerá únava a stres padají jen vstoupí. Jani moc děkujeme!

 

Mgr. Johana Mertová, České Budějovice

Mám tu čest, že se z Janičky Platilové - usměvavé známé ze sousedství stala má usměvavá kamarádka, o které jsem věděla, že se dlouhodobě zabývá zdravým životním stylem. Proto jsem ji z čistým vědomím a svědomím doporučila mé milé kolegyni v práci, které úsměv na tváři chyběl a místo toho jí přebývala protivná kila navíc. To jsem netušila, že do pár týdnů se uděje zázrak jako z pohádky.  Má kamarádka z práce shodila velký počet kil a září spokojenosí jak LED žárovka - úsporně, ale efektivně (no i když o úspoře s novou garderobou nemůže být asi řeč - ale pšt, její manžel o tom ještě neví). Šest měsíců po mém doporučení mění svůj životní styl s Janičkou dalších 5 lidí z mého okolí. A všichni krásní a září a mají nové oblečky... Jen já mám pech, dlouhodobě si držím svých "nudných" 58 kilo a mám starý šatník. Ale snad se mi blýská na lepší časy. Byla jsem u gastroenterologa. Vypadá to, že mám alergii na lepek. Jupííííí! Už brzy si nechám dělat jídelníček od Janičky. Snad to nebude dlouho trvat a zapadnu lépe mezi své okolí - zářivá, spokojená a v nových šatech (ale pšt, můj manžel o tom ještě neví).

Zdena Cigánková, Bučovice na Moravě

Na paní Janičku jsem dostala tip od své dcery, která navštěvuje její redukční kurz a byla jejím jídelníčkem nadšená. Její nadšení strhlo i mě tak jsem to zkusila. Dostala jsem svůj jídelníček přímo na míru a to jak vzhledem k mému věku, tak i k potravinám které mám ráda. Je to super. Hlavně, že nemusím nic pracně vážit a počítat. Jídelníček funguje. Za necelé 2 měsíce mám dole 6 kg a váha jde stále přiměřeně dolů. Dalším bonusem je to, že bydlím 250 km od Českých Budějovic a tak veškeré konzultace probíhaly přes e-mail a nebo telefon. Měla jsem z toho trošku strach, ale p. Janička je profesionál a zvládly jsme to. Touto cestou jí moc děkuji a doporučuji všem  dietním skeptikům.

 

Daniel Kovač, Český Krumlov

Na doporučení kamarádky jsem si po schůzce s Janou nechal vypracovat jak jídelníček, tak tréninkový plán do posilovny. Po třech měsících hubnutí jsem shodil na váze 6 kilo a k tomu jsou na mém těle vidět celkem velké změny, především co se do růstu svalů týká. Tréninkový plán, který mi naprosto sedí, je dobře rozložený do jednotlivých dnů a na určité části těla. Jídelníček je i pro mě, jako muže, dobře zpracovatelný a mohu podle něj téměř denně vařit. Nemám problém s přípravou jakéhokoliv jídla. Hlavně tam není nic co by mi nechutnalo. To co mi nechutnalo se jednoduše nahradilo potravinou, kterou jím a to je fajn. Takže sečteno a podtrženo, mohu na sobě dřít a je ště do toho jsi pak udělám něco dobrého k jídlu. Janičku doporučuji a hlavně jí děkuji za skvělou péči.

 

Monika Hadravová, České Budějovice

Přihlásila jsem se na redukční kurz Janičky Platilové. Musím napsat, že jsem nikdy nebyla hubená. Snažila jsem se sama hubnout a cvičit, ale nemělo to nikdy dlouhé trvání (měla jsem hlad a neměla jsem  sílu bojovat s tím). A nakonec jsem byla  ještě více frustrovaná, že to nedokážu. Janička nám v redukčním kurzu vypracovala jídelníček na míru a hlavně každý si mohl říct, co rád jí a co rád vaří pro sebe i celou rodinu (dokonce mám v něm i mé oblíbené sušenky). Také mi přizpůsobila studené obědy do práce, protože nemám možnost teplého oběda v poledne a rozepsala jídelníček na ranní a odpolední směny. Jana nás postupně seznamovala s potravinami, které jsou pro hubnutí dobré a čeho se má člověk vyhnout a jaké jsou alternativy. Mohla jsem ji kdykoliv zavolat a poradit se s ní. Dokonce jím teď více než předtím. Samozřejmě hubnutí nejde bez pohybu. Každou neděli jsem se moc těšila na redukční kurz a spalovací cvičení s posilovací gumou. Byl to můj jediný pohyb, neboť chodím na směny do práce a pak pospíchám domů za dětmi a žádné cvičení už nestíhám. Na začátku to bylo docela náročné, ale postupně si tělo zvyklo. Nejlepší na tom všem je, že se mi opravdu podařilo zhubnout! A to o 11 kg za 10 týdnů! Doufám, že v dalším redukčním kurzu  budu s hubnutím  ještě pokračovat, nevzdám to. Opravdu mě  tento kurz velmi baví. Jana je  prostě skvělá a já ji děkuji, že mi dala odvahu něco s mojí nadváhou udělat. Konečně věřím, že se dá zhubnout. Jen se nebát a rozhodnout.

Stanislava Švachová, České Budějovice

S jídelníčkem od Jany Platilové jsem začala v pondělí a za týden jsem zhubla 3,40 kg. Za 12 dní dodržování mám úbytek 5,2 kg. Mám radost, nemám hlad, netřesu se. Nečekala jsem takový výsledek a těším se na osobní konzultaci s Vámi.

 


 

 

Lenka Hanušová, Český Krumlov

Pod vedením paní Jany hubnu už 6 týdnů a zatím mám dole 4 kg a i dost cm. Líbí se mi, že jídelníček mám sestavený na mírů, včetně mých oblíbených sladkých snídaní, nemám pocit hladu, hubnutí mě baví a těším se z každého schozeného kila i deka. Paní Jana je velmi milá, ochotná, vstřícná, profesionální ale do své práce dává také srdíčko a její radost z výsledků své práce a podpora při pravidelných kontrolách je naprosto skvělá a velmi povzbuzující. Všem velmi, velmi doporučuji! :-)

 

 

Monika Vrzalová, České Budějovice

Díky Janči jsem zhubla neuvěřitelných 5 kilogramů a 4 cm přes pupík i boky za 4 týdny a to bez jakehokoliv pohybu jen pomocí jídleníčku, který mi sestavila.  Sama jsem byla překvapena, jak sestavit jídleníček z jídel, které mám ráda a jak rychle šly kila dolů. Ráda bych jí tímto chtěla poděkovat za perfektní přístup, spolupráci a hlavně motivaci v dodržování nového režimu.

 

 

...tlačítkem další pokračujte dále pro reference hubnutí