+420 607 683 430
info@fitkustka.cz
facebook.com/fitkustka PODZIMNÍ REDUKČNÍ KURZY srovnejte si jídlo na talíři i v hlavě - zdravé a efektivní hubnutí bez jojo efektu.
Fitkustka-banner-01
Fitkustka-banner-02
Fitkustka-banner-03
Fitkustka-banner-04
Fitkustka-banner-05
Fitkustka-banner-06
Fitkustka-banner-07
Fitkustka-banner-08
Přihlášení
newsletter
... nabídky, novinky, slevy

O nás

O nás

Dobrý den,

jmenuji se Jana Platilová a jsem autorkou  projektu Fitkůstka.cz. Působím v Českých Budějovicích a blízkém okolí. Už více jak 10 let se specializuji na poradenství a koučink  zdravého životního stylu. Pomáhám lidem k lepší formě osobnosti, aby byli spokojenější s vlastním "já" a aby se sami sobě více líbili. Výsledkem našeho společného snažení by měla být nejen nižší váha, ale i lepší pocit "sám ze sebe". Často jsou za nadbytečnými kilogramy i jiná trápení, která vedou k dlouhodobému boji s nadváhou. 
 
Připravuji originální a přesně zpracované jídelníčky podle potřeb daného klienta. Zároveň sestavuji i jídelníčky speciální - bezlepkové, jídelníčky při intoleranci na mléko, vejce, sportovní, vegetariánské, pro těhotné, kojící ženy a různé další.
 
Výsledkem celého procesu "hubnutí" není jen vytvoření jídelníčku, nějaká jeho kopie či obecná forma, ale také, a to především, zjištění příčiny nadváhy a nalezení komplexního řešení. Jídelníčky jsou sestavovány individuálně, pro každého klienta tzv. "na míru".

Rovněž přednáším o zdravé výživě,  principech stravování a celkovému fungování lidského těla, a to ve firmách, školách, školkách. Také spolupracuji s rehabilitačními centry, fitness centry a dalšími institucemi. Zdravý životní styl se snažím propagovat mezi širokou veřejnost přes média a charitativní akce.  
 
Ve spolupráci s kosmetickým a kadeřnickým studiem Sandra mnohým klientům navrhneme celkovou a bezpracnou proměnu pro získání krásy a sebedůvěry. 
 
Několik let jsem pořádala redukční kurzy se spinningem, nyní se specializuji na redukční kurzy se spalovacím cvičením zaměřeným na problematické partie (břicho, boky) s intenzivním záměrem zhubnout a dostat se do lepší formy.
 
Ing. Jana Platilová
+420 607 683 430
 

Adresa: 

Fitkůstka.cz
Platanová 2013/4
370 08 České Budějovice 8

Mapa kde nás najdete: https://mapy.cz/s/jopetepulo nebo klikněte níže na ikonu Mapy.cz. 

Média a napsali o nás: 

  • Rozhovor v zářijovém čísle časopisu Barbar! (zde).
  • Rozhovor pro časopis Ahoj v Českých Budějovicích. (zde).
  • Článek o jídelníčku na míru na portálu profimoda.cz více (zde). 
  • Článek pro Portál pro ženy o zdravém hubnutí více (zde). 
  • Jeden ze článků na portálu Na skok v kuchyni, Výživová abeceda (zde). 

Obchodní údaje:

Fitkůstka s.r.o.
Mánesova 429/52
České Budějovice
370 01

IČ: 05019711
Nejsme plátci DPH

Bankovní účet: 2000989022/2010

Ochranná známka Fitkůstka ®:

Značka Fitkůstka ® je registrovanou ochrannou známkou u Úřadu průmyslového vlastnictví. Zneužití názvu, podobnosti, duplicity či pokusu vizuální zaměnitelnosti je zcela v rozporu ochrany této značky a jedná se porušení práva naší obchodní značky, které bude postihováno. Bez písemného souhlasu nedovolujeme název použít pro jakékoliv označení produktů, výrobků, služeb, akcí, spolků, jednotlivce či firem.