+420 607 683 430
info@fitkustka.cz
facebook.com/fitkustka Otevíráme rezervace do JARNÍCH REDUKČNÍCH KURZŮ... do léta o několik kilo lehčí.
Fitkustka-banner-01
Fitkustka-banner-02
Fitkustka-banner-03
Fitkustka-banner-04
Fitkustka-banner-05
Fitkustka-banner-06
Fitkustka-banner-07
Fitkustka-banner-08
Přihlášení
newsletter
... nabídky, novinky, slevy

Reference a recenze, třetí část

Marcela Frčková, České Budějovice

Po narození mého druhého dítěte jsem věděla, že se shazováním přebytečných kil bude problém a protože už mi není dvacet, vyhledala jsem pomoc Janičky Platilové. Kromě jejího elánu a pozitivní energie mi ukázala tu správnou cestu k mé vysněné postavě. Sice ještě nejsem u cíle, ale díky jejímu jídelníčku a cvičení, které bez problému můžu provozovat i doma, jsem shodila 15 kg a cítím se znovu jako člověk a mimo jiné jsem díky ní propadla spinnigu, cvičení a jakýkoliv pohyb mi dělá radost. Upřímně říkám, že bez jejího vedení a pomoci bych to opravdu sama nezvládla.

 

 

Pavlína Michalcová, České Budějovice

Jani, chtěla bych ti touto cestou moc poděkovat, díky tvému vedení, motivaci a jídelníčku na míru se mi povedlo za dva měsíce zhubnout 11,2 kg. Cítím se super a těším se na leden, až se opět uvidíme na kurzu pro pokročilé.... :-). Pavlína. PS: Mám dole další dvě kila :-)

 

 

 

Sára Korchová, Kaplice

S Janičkou spolupracovat je jedna báseň, po mé dlouhé cestě ve které jsem si prošla různými dietami a ke konci ortorexii, mi až Fitkustka ukázala správný směr, jedla jsem více než jsem byla zvyklá a za 2 měsíce jsem měla úbytek až -25cm. Z nenávisti ke sportu se stala vášeň a já se nemůžu dočkat na kurz pokročilých pro který jsem se rozhodla hned v půlce začátečnického. 
Milá Janičko, moc ti děkuji že se mi díky Tobě zvedlo sebevědomí a že jsem se rozhodla ve svém životě udělat velké změny. Ne nadarmo se říká, ve zdravém těle, zdravý duch.

 

 

Ivona Hubocká, České Budějovice

Jani, škoda, že jsem se na tebe neobrátila dříve. Diety stylem hladovění je jeden velký nesmysl. Zasílám výsledky hubnutí, zatím 7,5 kg dole, ale pokračuji a úplně v pohodě. Občas malinko zhřeším, ale v normě. Je to ideální jídelníček, kdy pořád baštím a jako bonus hubnu. Vůbec nic mi nechybí, výsledky jsou brzo vidět. A pochvala okolí, to je skvělá motivace. Díky za vše, Ivča.

 

 

 

Andrea Studničková, České Budějovice

Měla jsem to štěstí, že mi kamarádka doporučila svou osobní trenérku Janičku, se kterou už nějakou dobu úspěšně hubne. Po prvním tréninku jsem zjistila, že Janča má v malíčku úplně všechno, co se týká hubnutí. Takže mi sestavila tréninkový plán na doma a radím se s ní při každém cvičení ohledně jídelníčku a všeho, co mě zajímá.  Známe se asi 2 měsíce a já mám zatím dole  5 kg.  Jsem moc ráda, že jsem ji poznala, protože je nejen profík přes vše, co souvisí s hubnutím, ale i fajn parťák při cvičení. Já jsem si vždycky přála chodit cvičit, ale díky strachu z toho, že posilovna je plná lidí, kteří na mě budou zírat a říkat si, co jsem za kopyto, jsem se nikdy neodhodlala. Díky Janičce tyto pocity úspěšně překonávám a cvičení mě navíc ještě baví, a to je víc, než v co bych kdy doufala.

 

Petra Lindušková, České Budějovice

Redukční kurz jsem začala navstěvovat, díky doporučení mé kamarádky, která tento kurz navstěvovala již v minulosti. Prvně jsem začala chodit v roce 2012, kdy jsem díky změně jídelníčku, který mi na míru Jana sestavila, zhubla za 10 týdnů celkem 8 kg. A letos po druhém těhotenství jsem se rozhodla pro tento kurz znovu a výsledky se opět dostavily. Po 8 týdnech je má hmotnost nižší o 5 kg. Za sebe mohu říct, že jsem velmi spokojená, jak s profesionálním přístupem Jany, tak s výsledky redukčního kurzu. Urcitě tento kurz doporučuji. :-)

 

 

Zuzka Vrkočová, České Budějovice

Chtěla bych tímto poděkovat Janě, že mě dokázala přimět alespoň k částečné změně jídelníčku. Jsem typ člověka bez jakékoli vůle držet různé diety a podobně. Posledních pár let jsem pomalinku přibrala pár kil, které nepotřebuji. I přes častý pohyb se mi je nedařilo shodit a tak jsem se po hodně dlouhé době odhodlala zajít za odbornicí. Díky Janě jejímu vedení a jídelníčku pomaloučku, polehoučku ubírám (bohužel nejsem schopná vše dodržet na 100%, ale fakt se snažím, a když zhřeším, tak hned myslím na to, že to pak na pravidelném převážení bude znát). Přirozeně jsem si zvykla na jiné složení jídel nebo spíš na změnu velikostí porcí, pochopila jsem, co a kdy mám jíst. Tak i přesto, že mám ráda opravdu všechno jídlo, jdou kila postupně dolů a je opravdu fajn, že se jídelníček neskládá z tofu, kukuřičných chlebíčků, ale z jídel, která mám ráda. Janičce tímto děkuji a věřím, že si takto nastavený jídelníček udržím už napořád.

 

Miloslava Kecková, Včelná

Moje veliké díky patří právě Janičce, která mi pomohla zhubnout poporodní kila, konkrétně 13kg!! během 3 měsíců a bez jojo efektu. Již rok a půl po skončení "kůry" si držím svou váhu a navíc se cítím krásně - dokonce ve svých skoro 33 letech a jednom dítěti mám svou "dívčí" váhu. Jana mě naučila si dávat pozor na to, co mi dělá problémy, co jíst nebo nejíst, abych neubližovala určitým partiím a i když si občas zahřeším, stále se držím. Není problém se držet jídelníčku, naopak mi to velmi pomohlo - myslím na to automaticky. Za mě určitě veliké díky moc milé poradkyni :-). 

Denisa Schemberová, České Budějovice

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za seznámeni s paní Platilovou, díky které jsem jako matka dvojčátek dokazala s její pomocí a skvělému, nenáročnému jidelníčku shodit 8 Kg a nadále s tím pokračuji. Její služby mohu jen doporučit.

 

 

 


Eliška Zajíčková, Jeseník

S Janičkou jsme se seznámily, když s holčičkami začala jezdit na léčení do PLL (Priessnitzovi léčebné lázně). Od malička jsem byla vedena k nejrůznějším sportům jako jsou, lyže, běžky, kolo, turistika atd... Nikdy jsem tedy neměla potřebu nějak hubnout nebo změnit mé stravování. Ale na středí škole, jsem díky stresu, nedostatečnému pohybu a přejídání přibrala nějaké to kilo a to bylo poprvé, co jsem si řekla A DOST!!! Začala jsem dost intenzivně cvičit cardio workout, hodně se mi zpevnila postava, ale tím, jak jsem vydala hodně energie, tak jsem ji taky potřebovala dostat zpět, takže tu bylo moje oblíbené přejídání, protože sáhnout si na jídlo je pro mě nepředstavitelné. Výsledek byla "nalej, vylej". Janička mi sestavila jídelníček z mých oblíbených jídel, měla jsem tam zařazené i čokolády, zmrzliny, oplatky atd. Je trošku paradox, že i když jsem to v ten den měla napsané, tak jsem na to třeba ani neměla chuť. Dodržovala jsem jídlo 5x denně v menších dávkách a dělalo to opravdu divy. Navíc mě překvapilo, že jsem hubla, i když jsem necvičila. Výsledek: naprostá spokojenost, nikdy jsem neměla pocit hladovění, naopak, vždy jsem měla pocit sytosti, nemusela jsem dělat ústupky mým oblíbeným jídlům a hubnout se dá i na dálku.

Jiří Jirout, České Budějovice

Mým problémem je neustálá chuť na něco dobrého a ochutnávání nových jídel :-) Po různých pokusech o hubnutí jsem se z podnětu kolegyně v práci přihlasil k Janičce do Redukčního kurzu. První co mě (pozitivně) překvapilo, bylo zachování mých oblíbených potravin v jídelníčku. Druhé překvpení přišlo s prvními týdny kurzu, kdy šla kila pěkně dolů i přes pocit, že jsem najezený. Hodiny byly sice občas náročné, ale vždy zábavné, Janička stále usměvavá a tak šlo hubnutí samo. Samozřejmě to nebylo vždy lehké, chutě na „nezdravé” pochutiny mimo jídelníček a pivo občas přišla, ale i tak se mi za 8 týdnu kurzu podařilo shodit necelých 6 kilo. Děkuju Jani, a doufám, že se uvidíme na podzimním kurzu.

 

 

Veronika Voráčková, České Budějovice

Paní Janu mi doporučila moje sestra, dělám v práci, která je na tři směny a nevěděla jsem jak se mám stravovat. Kontaktovala paní Janu a byla jsem mile překvapená jak mi dokázala sestavit jídelníček, kde mám svoje oblíbená jídla. Jana byla moc ochotná, když sem si nevěděla rady, vždy když jsem zavolala,ochotně poradila. S paní Janou jsem velmi spokojená za dva měsíce  jsem se dostala na svoji vysněnou váhu a to i přes to, že pracuji na tři směny a nemusela jsem se trápit cvičením a v posilovně. Její hubnutí  doporučuji :-).

 

 

Jitka Bezemková, České Budějovice

Mé velké dík patří paní Platilové za to, že mi ukázala jak správně jíst. Vytvořila mi jídelníček, který mi pomohl zhubnout v době, kdy jsem přestala kouřit. Navíc jídelníček, byl sestaven z jídel, které mám ráda.  Za dva měsíce jsem zhubla 8 kilo a spoustu centimetrů v partiích, kde jsem chtěla. S hubnutím stále pokračuji a těším se na další úspěchy. A věřím, že budou! Všem mohu služby paní Platilové vřele doporučit. Díky.

 

 

 

Radka Šindelářová, České Budějovice

Jídelníček od Jany můžu jen a jen doporučit. Hubnu společně s kolegyní z práce Šárkou. Naučila jsem se pravidelně a správně jíst, dodržuji pitný režim a baví mě, že kila jdou pořád dolu a vůbec nehladovím a nemám chutě, jako dřív. Navedlo mě to na správný životní styl a Janin optimistický přístup mě vždy dobije a přesvědčí, že to dokážu. Moc jí za to děkuji a jsem šťastná, že jsem ji oslovila.... Díky :-). A úbytky za 3 měsíce: krásných 14 kg dole (dvě konfekční velikosti), v pase 13 cm!

 

 

Kateřina Horáková, České Budějovice

Vřele doporučuji Janču na pomoc s hubnutím. I přesto, že mám laktózovou intolerenci, podařilo se mi zhubnout, aniž bych musela vařit a nakupovat speciální potraviny. Od Jany mám už 2. jídelníček. Poprvé jsem zhubla 8 kg za 2,5 měsíce. Nyní po porodu dvojčátek, jsem se přihlásila do jejího redukčního kurzu a za 6 týdnů  jsem zhubla 5,5 kg a to i pří péči o dvojčata, kdy se dá těžko stihnout připravit. Janča je velmi pozitivní člověk, vše přizpůsobí vašim chutím a možnostem (v mém případě bez mléka a mléčných výrobků), poradí a povzbudí. Moc děkuji a opravdu platí, že jídlo je základ všeho. Jani, jsi nejlepší, díky.

 

 

...tlačítkem další pokračujte dále pro reference hubnutí