+420 607 683 430
info@fitkustka.cz
facebook.com/fitkustka Novoroční redukční kurz od 17. ledna, splňte si předsevzetí zhubnout! BONUS + 8 lekcí online ve středu večer!
Fitkustka-banner-01
Fitkustka-banner-02
Fitkustka-banner-03
Fitkustka-banner-04
Fitkustka-banner-05
Fitkustka-banner-06
Fitkustka-banner-07
Fitkustka-banner-08
Přihlášení
newsletter
... nabídky, novinky, slevy

Vzdáleně, on-line, společně s lehkostí být lehčí.

Prožili jsme dobu, kdy více než jindy, bylo důležité věnovat pozornost sobě a svému zdraví, při možnosti omezení návštěv našich redukčních kurzů, individuálních konzultací a služeb přímo pro vás.
 
Řada z vás mě nadále oslovuje v době, kdy jsme se nemohli setkávat a vidět. V minulosti jsem zvládla vzdáleně klienty z různých koutů Česka, ba i světa, nyní máme inovován systém práce tak, abychom zvládli vzdáleně co možná nejlepší výsledek, který bychom zvládli osobně či na redukčních kurzech. Osobní motivace či přístup na redukčních kurzech to nenahradí, ale zase jsme doladili odbornou péči, na kterou se jako vždy, můžete spolehnout.


 
Představujeme tedy trvalou možnost online konzultací i nadále a proto na nic nečekejte a začněte s naším programem a jídelníčkem již dnes! Sestavíme vám jídelníček, abyste šli na nákup pouze 1x za týden a přitom se jídla nezakládala pouze na pečivu, rýži a konzervách. Jídelníček je bez odvažování porcí, sestavený z jídel, která  preferuje celá rodina. Bez luxusních a drahých surovin, beze zbytků a zbytečného vyhazování zkaženého jídla a potravin. Rozmanitý, s dostatkem vlákniny, aby podporoval dobrou funkci střev a imunitu.
 
Poradíme vám pravidla, která mají udržet tělo zdravé, silné a v kondici, nikoli ho upoutat vleže na gauči a budeme neustále ve spojení.
 
Věřte mi, funguje to a daří se to skvěle. Spojíme se s vámi v čase, který si domluvíme. Následně s vámi probereme vaše stravovací návyky, preferované chutě, zdravotní stav, oblíbená jídla - zkrátka vše, co má na vaši váhu vliv a navrhneme pro vás vhodné řešení.
 
Jednoduše Skype, WhatsApp, Apple Facetime, Viber nebo jen telefonicky. Záleží na vaší osobní preferenci.
 
Velmi se zakládám na vašem výsledku a bohužel jídelníček a vzdálená komunikace je časově náročnější než návštěva mé kanceláře. Nemohu tedy zaručit, že se dostane na všechny, objednávky jsou velmi omezené. Moc Vám děkujeme za zachování přízně v nelehkých časech koronaviru a věříme, že se všichni budeme setkávat zdraví a šťastní, jak na individuálních konzultacích, redukčních kurzech, seminářích nebo i online. Nově se dozvíte i nejzdravější možné způsoby posílení imunity a zdraví.

 

VYBRANÉ TŘI POSLEDNÍ REFERENCE ONLINE

Zdena Cigánková, Bučovice na Moravě

Na paní Janičku jsem dostala tip od své dcery, která navštěvuje její redukční kurz a byla jejím jídelníčkem nadšená. Její nadšení strhlo i mě tak jsem to zkusila. Dostala jsem svůj jídelníček přímo na míru a to jak vzhledem k mému věku, tak i k potravinám které mám ráda. Je to super. Hlavně, že nemusím nic pracně vážit a počítat. Jídelníček funguje. Za necelé 2 měsíce mám dole 6 kg a váha jde stále přiměřeně dolů. Dalším bonusem je to, že bydlím 250 km od Českých Budějovic a tak veškeré konzultace probíhaly přes e-mail a nebo telefon. Měla jsem z toho trošku strach, ale p. Janička je profesionál a zvládly jsme to. Touto cestou jí moc děkuji a doporučuji všem  dietním skeptikům.

 


Ing. Věra Vránková, Praha

Zhubla jsem trvale 13 kilo tuku za 3 měsíce a to jsem měla v jídelníčku pravidelně mé  oblíbené dortíčky! Díky odbornému vedení Jany, která mi sestavila jídelníček na míru podle mého životního stylu, věku a požadované cílové váhy. Jana do své práce s klienty dává optimismus a hlavně srdce, záleží jí na spokojenosti klientů, pravidelně s nimi komunikuje a hlavně motivuje. Důkazem nejsem jenom já, ale i mé kamarádky a kolegové, kterým jsem Janu doporučila a výsledek se dostavil :-). Velké dík.

 

 


Petra Novotná, Žamberk

Jsem pracovně velmi vytížená a potřebovala jsem najít rovnováhu a řád ve svém stravování. Dostala jsem kontakt na "Janičku", která je 300 km vzdálená od mého bydliště. Pokud, ale člověk chce, tak se dají přece na dálku i skály lámat, natož hubnout. Jana se mnou cca 1,5 hodiny po telefonu sbírala informace o mých chutích a o možnostech mých chuťových pohárků. Potom mi sestavila jídelníček, který obsahoval dokonce i tolik mnou oblíbenou Kofilu a dvojku dobrého suchého vína. Co si tedy víc přát, než si opatřit velkou kupu krabiček, nelenit a nakoupit si do zásoby jídla, ze kterých se dá podle jídelníčku uvařit a dokopat se k tomu vše dát do hrnce, krabiček a flaštiček a každý večer, si tak připravit jídlo a pití na druhý den. Jedenkrát za týden musím napsat sms se svojí váhou, což je nejdřív trochu "opruz", ale když vidíte, jak jde ručička s váhou dolů, tak následně i radost. Čeká na mne v telefonu pochvala povzbuzení a to je vždy ve světě shonu a neklidu super. Takže, jestli chcete zhubnout, tak Janička Vám s tím určitě pomůže. Za 2 měsíce mám dole 6 kilo a u toho jsem stihla velké množství služebních cest, služebních obědů a několik oslav a určitě ještě nekončím, protože i když nebudu hubnout, budu tak jíst v týdnu určitě pořád. Takže hurá do toho.