+420 607 683 430
info@fitkustka.cz
facebook.com/fitkustka Začínáme od 27. září 2020 nový PODZIMNÍ REDUKČNÍ KURZ, poslední místa...
Fitkustka-banner-01
Fitkustka-banner-02
Fitkustka-banner-03
Fitkustka-banner-04
Fitkustka-banner-05
Fitkustka-banner-06
Fitkustka-banner-07
Fitkustka-banner-08
Přihlášení
newsletter
... nabídky, novinky, slevy

Reference a recenze, čtvrtá část

Pavla M., České Budějovice

Jani, děkuji Ti za krásných šest kilo a hlavně za nádherných šest centimetrů objemu pasu a břicha, které se mi díky Tobě podařilo shodit během dvou měsíců při Tvém redukčním kurzu. Boj s váhou kousek před padesátkou je stále těžší, ale díky skvěle sestavenému jídelníčku, ve kterém jsem měla jenom jídla, která mám ráda a díky Tvým spinningovým kurzům, je ten boj stále úspěšný. A v neposlední řadě Ti děkuji i za Tvůj úžasný přístup, kdy každá z nás hubnoucích může mít pocit, že je pro Tebe naprosto jedinečná a nejdůležitější. Jsem moc ráda, že jsem Tě poznala.

 

 

Natali Herman, České Budějovice

Já, jako studentka, věčně sedící nad horou učebnic a „biflováním“ se nejrůznějších informací, jsem potřebovala z něčeho neustále čerpat energii. Můj problém byl ten, že jsem měla tendenci se často přejídat v domnění, že potom budu mít dostatek energie, ale opak byl pravdou. Ačkoli jsem se snažila jíst zdravě v podobě zeleniny, ovoce, obilné kašičky, stejně to nepřinášelo žádné výsledky. Paní Jana mi pomohla sestavit jídelníček tak, abych zhubla nějaké to kilo (a to jsem jich zhubla 10 a jsem nadmíru šťastná a spokojená), ale zároveň abych nemusela hladovět a měla dost energie na učení a jiné aktivity. Konečně jsem se naučila, jak správně kombinovat různé potraviny, už znám svojí ideální porci, kterou jsem předtím neznala, a hlavně jsem začala o jídle více přemýšlet. Vždy, když jsem nevěděla něco ohledně jídla, tak mi Jana ochotně poradila a vše vysvětlila. Její pozitivní přístup a podpora mi nesmírně pomohly. Také se mi líbilo, že nešlo o „dietu“ ale o zdravou úpravu mého jídelníčku, který mi vyhovoval. Takže za sebe mohu jen doporučit. Velké díky patří Janě.

Ing. Věra Vránková, Praha

Zhubla jsem trvale 13 kilo tuku za 3 měsíce a to jsem měla v jídelníčku pravidelně mé  oblíbené dortíčky! Díky odbornému vedení Jany, která mi sestavila jídelníček na míru podle mého životního stylu, věku a požadované cílové váhy. Jana do své práce s klienty dává optimismus a hlavně srdce, záleží jí na spokojenosti klientů, pravidelně s nimi komunikuje a hlavně motivuje. Důkazem nejsem jenom já, ale i mé kamarádky a kolegové, kterým jsem Janu doporučila a výsledek se dostavil :-). Velké dík.

 

 

Eva Beranová, České Budějovice

Zdravím všechny věčné dietářky a hlavně nastávající maminky jako jsem já. Když jsem zjistila, že jsem těhotná, odmítla jsem se smířit s představou extrémního přibrání... Hned jsem si pomyslela - co si s tím po porodu počnu? Shodou okolností jsem dostala od kamarádky kontakt na paní Janičku, která mi moc pomohla. Vytvořila mi těhotenský jídelníček přímo na míru z jídel, které mám ráda a výsledkem je v 6. měsíci váhový přírůstek 1,5kg. Jsem jí moc vděčná i za všechny rady mimo a už teď se těším na jídelníček kojící :-)

 

 

Daniela Čutková, České Budějovice

O jídelníčku jsem se dozvěděla od známé, které se podařilo zhubnout, tak jsem si řekla proč to také nezkusit. Zkoušela jsem různé diety, ale u žádné jsem nevydržela, jídla mi nechutnala a hlavně jsem měla pocit hladu. U tohoto jídelníčku se mi líbí, že se nemusím nějak omezovat a hlavně můžu jíst jídla, co mi chutnají. Zatím hubnu necelých 6 týdnů a ještě určitě nekončím. Kila jdou pořád dolů. Jana mi hodně pomohla, naučila mě, jak správně kombinovat potraviny, jak často mám jíst a hlavně jaké porce si mám dávat. Určitě mohu jen doporučit.

 

 

Klára L., České Budějovice

K paní Janě Platilové mě v devatenácti letech přihlásila na redukční kurz mamka, protože jsem vážila podstatně víc, než bych měla a nechtělo se mi s tím nic dělat. Díky Janě, která mi napsala velice jedlý jídelníček, při jehož držení jsem vůbec neměla hlad, a tomu, že mě díky jejímu neuvěřitelně pozitivnímu přístupu opět začal bavit pohyb, jsem shodila 11 kilo. V nově nabitém životním stylu jsem pokračovala asi tři roky, poté jsem však bohužel polevila, se cvičením jsem přestala, začala opět naprosto neúměrně jíst, a postupně jsem začala kila opět nabírat. Zpočátku nenápadně, a když už šlo do tuhého, bála jsem se vlézt na váhu. Vinou toho, jsem nabrala zpět nejen shozených 11 kilo, ale i dalších 12 kilo navíc. Jednoho dne jsem si uvědomila, že už je to asi opravdu moc, zvážila jsem se a váha mou domněnku krutě potvrdila. Vytáhla jsem tedy opět Janin jídelníček, zatnula jsem zuby a pustila se do toho. Během půl roku šlo dolů krásných 23 kilo, poté se však váha zastavila. Asi na rok jsem si odpočinula, váhu jsem udržovala, ale potom mi to nedalo a opět jsem kontaktovala Janču, aby mi pomohla hubnutí znovu rozjet. Janička mi sestavila nový jídelníček, vhodnější tomu, že jsem nyní o sedm let starší, dodala mi svým pozitivním přístupem odvahu a hurá na opětovné hubnutí. Teď mám dole dalších krásných 7 kilo a už jsem se svou postavou skoro spokojená. Díky paní Platilové jsem shodila 30 kilogramů bez hladu (občasné chutě kompenzuji volnými dny v jídelníčku), mám dobrou fyzičku a také podstatně pevnější zdraví. Jani, díky ☺

Blanka Máslová, České Budějovice

Problém je v tom, že já prostě nemůžu jinak než chválit a chválit. Věřte, že po 8 letech spolupráce už jsem toho s Janičkou zažila hodně. Byly to krušné a bolestivé začátky na spinningu, ještě horší snahy o posilování i náročný redukční kurz. Výsledkem toho všeho je váhový úbytek -9 kg, snad pevnější svaly, ale hlavně "srovnaná hlava". Zadarmo prostě člověk nic nedostane! Po 2 letech spinningu se přidal také manžel a poslední rok už s sebou vláčíme i naši pubertální dceru :-). Prostě celorodinná spokojenost. Nicméně pokud toto všechno absolvujete s člověkem, který se vám skutečně snaží pomoci, jde všechno mnohem snáz, s úsměvem a hlavně zárukou trvalých výsledků. Tudíž pokud můžu poradit, zkuste to. Budete příjemně překvapeni jak přístupen tak i výsledkem.  

 

MUDr. Radka Trávníčková, České Budějovice

S Janou jsem se seznámila asi před 3 roky. Na její redukční kurz jsem se přihlásila jednak proto,že jsem si chtěla zlepšit kondici před lyžařskou sezonou, jednak ze zvědavosti,jak asi vypadá jídelníček "na míru". Vždycky jsem sportovala, jím celkem zdravě, o výživu se docela zajímám. Nějaký ten špíček na těle se najde, ale to patří k věku a asi se s tím nic moc dělat nedá. Ale uvidíme. To jsem si říkala, když jsem se přihlašovala. Na hodině nás přivítala drobná, usměvavá a milá cvičitelka Jana, nechala nás vyplnit dotazník k sestavení jídelníčku, řekla nám hlavní body k vedení kurzu a pak jsme si společně daly do těla. Asi za 2 dny mi Jana poslala jídelníček a pokyny k němu a já ho začala dodržovat. A byla jsem nadšená! Nejen, že byl (jak říká Jana) jedlý, potraviny se daly snadno sehnat a nic se nemuselo složitě odvažovat a měřit, ale hlavně fungoval! V kombinaci s cvičením mizely centimetry na místech,kde bylo třeba. Po skončení kurzu jsem se už držela jen zažitých pravidel ve velikosti porcí a skladbě potravin a žádný jo-jo efekt se nedostavil. Mám hodně aktivit, ale alespoň 1x za rok se snažím zapsat k Janě do kurzu. Proč? Přijďte se podívat a pochopíte. :-) 

Olga Šmídová, České Budějovice

Janičku jsem poznala cca před 6 lety, když jsem poprvé začala řešit svou váhu a začala jsem chodit na redukční spining, který vedla Gábina, ale výživová poradkyně byla Janča, která v té době čekala miminko. Podařilo se mi tenkrát zhubnout 5 kg. Byla jsem moc šťastná, no a jak to chodí za těch 6 let jsem se opět dostala na vyšší váhu než bych chtěla, jelikož jsem i o pár let starší, tak to dolů šlo všechno hůře. I jsem se začala více stydět sama za sebe. Janču jsem potkala v práci a ani Vám nevím co mě to napadlo, snad když jsem Janču viděla jak je štíhlá a jak jí to sluší tak jsem si uvědomila, že i já můžu pro sebe něco udělat. Janče jsem se připomněla a požádala o pomoc s jídlem, s kterým jsem měla velké problémy, protože jsem buď nejedla nebo se cpala hlavně večer, myslím, že to známe všichni, když není čas. Janča mi hned ochotně pomohla, koukla na mě a do 2 dnů mi poslala jídelníček, který je super. Mám v něm jídla, které mám ráda hlavně maso, učím se jíst. Je to pro mně těžké, ale když vidím výsledky tak je to super. Janička se mi trefila přímo na tělo a po necelých 2 měsících mám dole 5 kilo! Chci Vám všem jen napsat ať je vám 20 nebo 50 let a máte problémy s váhou nestyďte se, a poraďte se s někým kdo tomu rozumí, protože ten pocit a to sebevědomí za to stojí. Já můžu jen poděkovat Janičce, že je ke mně tak vstřícná a kdykoliv potřebuji tak je na telefonu. Hrozně moc mi pomohla získat to sebevědomí a tu krásu v každém z nás. Díky Jani!

Jan Šmíd, České Budějovice

Jsem teenager a jelikož jsem vždy rád jedl, tak jsem se dostal na váhu, která se mi již nelíbila a chtěl jsem se sebou něco dělat. S mamkou jsem začal chodit k dietoložce, ale i přes rady dietoložky se mi nedařilo hubnout. Pak se mamka zeptala Jany, zda by mi sestavila jídelníček. S Janou jsme se sešli a řekl jsem jí co mi chutná a naopak co nemám rád. Jana mi sestavila jídleníček z věcí, které jím. Nyní se cítím mnohem lépe a po 2 měsících jsem zhubl 4 kg.

Olga Šmídová, "a já jen jako matka mohu dodat, že jsem moc ráda, že nám Janča pomohla a všem radím nenechávejte váhu svých dětí dojít až k nemocem a řešte to dřív, protože za to že děti mají nadváhu můžeme my rodiče. Sami se zamyslete nad tím čím dítě odbydete a jakou porcí a všichni víme jak je to dnes s pohybem dětí. Opět můžu jen napsat Jani díky."

Eva Kotková, České Budějovice

Janu znám už 6 let. Bylo to chvíli po mé padesátce, kdy jsem se s nevalným účinkem snažila  mučit tělo v posilovně, abych zhubla. A jednoho dne mě zaujal na nástěnce letáček, který zval na redukční spiningový kurz k Janě. Řekla jsem si “ to je výzva“ a hned se přihlásila. Přiznávám, že v hloubi duše jsem si trochu s pochybami  říkala: “ Co se asi tak dá dělat na kole jiného než šlapat? Ale když je to redukční kurz tak to teda zkusím. Ale co když tam budou samé mladice?“. Věřte, že se toho na spinningovém kole dá dělat opravdu hodně, to jsem s úžasem  poznala hned na první hodině. A ještě úžasnější je, jak Jana dovede krásně a s vtipem vyhecovat k výkonu , v kurzu panuje neuvěřitelně pohodová a přátelská atmosféra a hlavně je úplně jedno, jestli je vám padesát nebo dvacet nebo jste maminka po mateřské. Z kurzu vždy odcházím mokrá jak myš, ale nabitá energií a optimismem a těším se na další lekci. Individuální jídelníček obsahuje moje oblíbená jídla, respektuje můj životní rytmus a to vše bez hladovění, bez vážení a počítání kalorií. Na kurzu se seznamujeme se zásadami  zdravého stravování, výživovou abecedou, je prostor na dotazy. Na prvním kurzu jsem zhubla 9 kg, zvedla si sebevědomí i kondici. Od té doby se pravidelně každý rok zúčastním  alespoň jednoho kurzu. Nejen kvůli hubnutí, ale kvůli  pohybu a té úžasné atmosféře, která pomáhá překonat mnohé trable. Hýbejte se, dokud můžete, a nebojte se, že je vám třeba přes padesát. I pro kategorii 50+ má Jana spoustu dobrých rad a povzbuzení. Jani, moc díky!

Dominika Hrušková, České Budějovice

Paní Ing. Platilovou jsem vyhledala po doporučení mé kamarádky, která zhubla 12 kg za pár měsíců. Vždy jsem se prala s váhou a nadbytečnými kily a díky paní inženýrce kila jdou dolů. Při studiu a brigádách pro mě bylo složité dodržovat správné stravovací návyky a moje váha v průběhu dvou let šla rapidně nahoru. Vždy jsem se snažila zakomponovat zeleninu a zdravější potraviny do svého jídelníčku, avšak nikdy jsem si nedokázala naplánovat co mám jíst další den. A proto mé „diety“ končily po 2 týdnech s čokoládou nebo s jinými sladkostmi. Paní Platilová mi sestavila jídelníček na míru, kde jsou obsaženy jídla, která mi chutnají a hlavně jsou časově nenáročná. Po 6 týdnech zdravé stravy jsem zhubla 7 kg a naučila jsem se správně stravovat. 
Přístup paní Platilové je vždy pozitivní a profesionální. Odlišuje se především tím, že udržuje stálý kontakt se svými klienty a ráda Vás podpoří při hubnutí.

 

Petra Novotná, Žamberk

Jsem pracovně velmi vytížená a potřebovala jsem najít rovnováhu a řád ve svém stravování. Dostala jsem kontakt na "Janičku", která je 300 km vzdálená od mého bydliště. Pokud, ale člověk chce, tak se dají přece na dálku i skály lámat, natož hubnout. Jana se mnou cca 1,5 hodiny po telefonu sbírala informace o mých chutích a o možnostech mých chuťových pohárků. Potom mi sestavila jídelníček, který obsahoval dokonce i tolik mnou oblíbenou Kofilu a dvojku dobrého suchého vína. Co si tedy víc přát, než si opatřit velkou kupu krabiček, nelenit a nakoupit si do zásoby jídla, ze kterých se dá podle jídelníčku uvařit a dokopat se k tomu vše dát do hrnce, krabiček a flaštiček a každý večer, si tak připravit jídlo a pití na druhý den. Jedenkrát za týden musím napsat sms se svojí váhou, což je nejdřív trochu "opruz", ale když vidíte, jak jde ručička s váhou dolů, tak následně i radost. Čeká na mne v telefonu pochvala povzbuzení a to je vždy ve světě shonu a neklidu super. Takže, jestli chcete zhubnout, tak Janička Vám s tím určitě pomůže. Za 2 měsíce mám dole 6 kilo a u toho jsem stihla velké množství služebních cest, služebních obědů a několik oslav a určitě ještě nekončím, protože i když nebudu hubnout, budu tak jíst v týdnu určitě pořád. Takže hurá do toho.

 

 

...tlačítkem další pokračujte dále pro reference hubnutí