+420 607 683 430
info@fitkustka.cz
facebook.com/fitkustka
Fitkustka-banner-02
Fitkustka-banner-03
Fitkustka-banner-04
Fitkustka-banner-05
Fitkustka-banner-01
Přihlášení

Reference a recenze, první část

Více jak padesát pozitivních referencí a recenzí od klientů výživového poradenství Fitkůstka.cz, kteří absolvovali pod vedením Ing. Jany Platilové řešení jídelníčku, snížení váhy, zlepšení kondice a celkové proměny hubnutí.

Irena Němcová, České Budějovice

Stránky Fitkůstky jsem našla víceméně náhodou při brouzdání po webu. Po letech nespokojenosti sama se sebou a zároveň neschopnosti s tím něco udělat, resp. to dotáhnout do konce, po letech zkoušení všemožných "zaručených" diet a výživových poraden typu "kup si doplněk a bude z tebe laňka" mě zaujalo hlavně to, že jídelníček je tvořen z naprosto normálních jídel, které běžně jím, že nemusím nic striktně vynechávat a hlavně mě nenutí k nákupu koktejlů, tyčinek a podobných nesmyslů, u kterých člověk stejně nevydrží. Nyní po necelých 5 měsících mám díky Janičce (a své nové objevené lásce ke sportu, hlavně k běhu - ale pozor, nemá cenu se uhnat, hlídejte si tepovku) přibližně 16 kg dole, ještě bych ráda něco ubrala, ale už teď se cítím skvěle. Naučila jsem se nevyčítat si každý koláček nebo každý brambůrek. Naučila jsem se na sobě makat. Hubnutí je v hlavě. Že člověk nemá čas je jen výmluva. Dělejte to pro sebe a ne pro někoho jiného. A jestli nevíte jak začít a máte pocit že na vás prostě nic nefunguje, zkuste Fitkůstku. Já jsem čítankový příklad toho, že jde všechno :)

Štěpánka Kardová, České Budějovice

Úprava jídelníčku mi nedělá problém, protože mi tam paní Jana nechala má oblíbená jídla, vč. sladkého. Zatím jsem dokázala zhubnout 18 kg, bez trápení a hladovění, bez nějakých dalších přípravků. Prostě neskutečné, mohu jenom doporučit. Navíc je Jana Platilů velmi milá, vstřícná, empatická, prostě nemá chybu. Jani, moc moc ti děkuji. Vrátilo se mi sebevědomí, cítím se mnohem lépe, podle ostatních jsem i omládla. Musím říci, že reakce mého okolí jsou úžasné a je to velmi milé, když vás ostatní pochválí. Jediné, co mi dělá problém, je nakupování nového oblečení, mám již o tři velikosti méně a v těch obchodech mě to fakt moc nebaví.
 

 

Mgr. Helena Kavanová, České Budějovice

S Janičkou jde zdravé a rozumné stravování jedna radost! A kila dolů jsou spíše bonusem za  to, že se dá spokojeně hýbat a necítit se jako opuchlá velryba, fuj. Bez tukových obalů se mi lépe žije, jupí! Tak držím palce Vám všem, kteří se rozhodnete zahodit tuky, posílit svaly a sebevědomí, potrénovat pevnou vůli ☺. Jani, díky za Tvou neutuchající podporu a  úžasnou motivaci!

 

 

 

Monika Dinhová s maminkou, České Budějovice

Před dvěma lety jsem dostala kontakt na paní Platilovou od své kamarádky a zhubla jsem s ní poprvé 10 kg, což pro mne byl veliký úspěch, díky skvělému jídelníčku, který mi byl na míru sestaven.  Nebylo to ani těžké, ze začátku jsem nezapojovala cvičení, protože jsem se chtěla dostat na svoji požadovanou váhu.  Váhu jsem si pak udržovala okolo 62 kg. Po dovolené v Bulharsku jsem nabrala 2 kg, takže jsem se dostala na 64 kg.  A poté jsem si řekla, že opět navštívím Janu Platilovou, tentokrát společně se svoji mamkou, která má taky problémy s váhou. Můj problém je, že nemám žádnou svalovou hmotu a jsem takový “chodící tuk“, ale po měsíci dodržování jídelníčku, který mi byl opět na míru sestaven, mám po měsíci 4 kg tuku dole a nabrala jsem svalovou hmotu. Cítím se lépe a štíhlejší, nyní jsem do toho již zapojila cvičení, párkrát v týdnu chodím na jumping (trampolíny), ale také jsem se přihlásila do výzvy 21 dní, která je super. Teď, abych nemluvila jenom o sobě, tak  pár slov k mamce. Mamka se rozhodla zhubnout v tu chvíli, kdy jsem ji oznámila svůj den promocí a řekla, že by chtěla vypadat krásně a vybrat si na sebe sexy kostýmek, proto do té výzvy s  Janou šla. Mamka je po pěti dětech, pracuje na ranní , odpolední, noční směny a má problém s hubnutím v oblasti bříška. Po měsíci hubnutí má mamka 4 kg dole a 7 cm přes pupík. Líbí se nám, jak nám byl sestaven jídelníček a že nemusíme utrácet za zbytečné doplňky stravy, které akorát způsobují jojo efekt. I s tímto máme s mamkou velké zkušenosti, protože jsme společně hubly v Naturhouse. Ano, zhubly jsme také krásně, ale byly nám tam nucené drahé doplňky stravy a už nás za to nebavilo utrácet. Po 3 měsících jsme z Naturhouse odešly a nastal ten známý jojo efekt. A nabraly jsme opět ty samé kila, které jsme shodily a utratily i velké peníze. Ale po zkušenosti s Janou, kdy jsem ukončila návštěvu, jsem nabrala POUZE 2 kg. Nenabrala jsem 10 kg, které jsem shodila s Janou na začátku. Váhu si lze udržovat! A nyní jsem se obrátila na Fitkůstku s.r.o. znovu, aby mne pomohla nabrat svalovou hmotu a mamce, aby pomohla shodit v oblasti bříška. Fitkůstku vřele doporučuji, nejsou to nesmysly, žádné omezování jídla, žádné doplňky! Prostě jídelníček sestavený vám na míru! 

Hana Večerková, Český Krumlov

Před dvěma měsíci jsem se rozhodla na základě doporučení navštívit paní Platilovou. Sestavila mi na základě osobního soupisu potravin a surovin jídelníček. Nejen že jsem se naučila pravidelně jíst, nemusela jsem trpět hlady a i jsem si mohla pochutnat na jídlech, které mi chutnají a které běžně vařím doma a tak mě to ani nijak časově neomezuje. Výsledky jsou více než překvapující. Ubrala jsem jak na váze, tak i na objemu a opravdu jsem hubla tuky. Za dva měsíce jsem zhubla o 6 kg, o 6cm na obvodu břicha, 6cm na obvodu boků a 3 cm přes stehna. Zlepšila se mi hodnota tuku kolem vnitřních orgánů. Celkově jsem moc spokojená i s přístupem paní Platilové, mohu jen doporučit.

 

Ing. Lenka Kadlecová, České Budějovice

Nikdy jsem nebyla úplně tlustá, ale taky jsem nikdy nebyla úplně hubená, prostě taková holka krev a mlíko. Ale po porodu mi zbylo ještě větší břicho než na jaké jsem byla zvyklá. Kamarádka mi dohodila Janičku a jelikož ona sama díky ní shodila pěkných pár kil a hlavně centimetrů všude po těle, tak jsem si řekla proč ne. Janička je moc sympatická a usměvavá a opravdu člověka přesvědčí, že to jde. A ono to opravdu šlo- s jídelníčkem, který obsahoval má oblíbená jídla včetně kousku čokolády či koláčku jsem za 2 týdny shodila 3kg a 5cm v pase. A ani jsem pomalu nevěděla, že nějakou dietu držím- žádné vážení potravin či jídla, která mi nechutnají. Jen to, co normálně j ím plus trocha pohybu. Děkuji Jani, i díky tobě jsem byla krásná nevěsta :-)

 

Lucie Matysková, České Budějovice

Jelikož jsem vyzkoušela opravdu mnoho diet a nikdy to nesplnilo mé představy, byla jsem dlouho zdrženlivá se paní Ing. Platilové ozvat. Už jsem ani moc nevěřila, že by mi mohl někdo pomoci, protože mám vrozenou metabolickou vadu - alkaptonurii, která můj metabolismus ještě více zpomaluje. Každopádně se ukázalo, že Janča je opravdová odbornice a o mou maličkost se opravdu zajímá. Za necelých 5 týdnů jsem shodila 4 kg a zmenšila svůj obvod pupíku o 15 cm! Když to sem píšu, tak tomu nějak pořád nemůžu uvěřit. Dokonce stehna se mi zmenšila o 4 cm! Na můj zpomalený metabolismus je to výborný výsledek. A to upozorňuji, že jsem tuhle váhu dala dolů pouze úpravou jídelníčku, který byl sestaven z jídel, které mi chutnají :). Už se těším, až s paní Ing. Platilovou začneme tvarovat postavu a já se budu cítit opět přitažlivě. Jednoznačně Ing. Platilovou doporučuji, protože to, co dokázala ona, překonalo veškeré moje představy!

Jarka Komoňová, České Budějovice

Osm let jsem neustále zápasila s přibývajícími kily na váze. Vždy to bylo tak, že se mi na chvíli podařilo zhubnout a pak zase přibrat všechno a ještě trochu navíc :-). Chtěla jsem se zbavit kil jednou pro vždy a ne neustále zápasit s jo-jo efektem. Můj problém je, že ráda jím a nerada se omezuji. Až s Janičkou jsem přišla na to, že není třeba mít hlad, když chce člověk zhubnout. Začala jsem chodit na redukční kurz, který vede. Sestavila mí jídelníček, ve kterém mají své místo i má oblíbená jídla a najednou to šlo bez hladu a hlavně v klídku. Za dva měsíce jsem zhubla 6,5 kg! Rozhodně všem kdo váhají, doporučuji navštívit Janči kurz. Nejen kvůli hubnutí, ale také kvůli té úžasné energii a pohodě, která z Janči sálá. Stojí to za to!

 

Gabriela Šantrůčková, České Budějovice

Důvod, proč jsem vyhledala výživového poradce paní Ing. Janu Platilovou, byl, že mi nešla shodit poporodní kila. Dostala jsem kontakt od kamarádky, která měla dole 12 kg díky sestavenému jídelníčku od paní Ing. Platilové. Proto jsem se rozhodla, že ji budu také kontaktovat. Dostala jsem spoustu zásadních rad a hlavně, jídelníček byl sestavený z jídel, která mám ráda, nějak mi ani nepřijde, že bych se musela omezovat. Zatím hubnu třetí týden, 3 kila už jsou dole. Vím, že bez paní Platilové bych byla pořád koule. Je to člověk na svém místě a opravdu ví, o čem mluví. Je moc milá a hlavně umí jednat s lidmi. Prostě super a proto ji všem vřele doporučuji. Uvidíte, že umí zázraky.

 

 

Jirka Morongová, České Budějovice

Hubnutí s paní Platilovou jde skvěle. Jídelníček mi byl udělán dle mých chutí, což byl, myslím si, celkem oříšek, spousty jídel nejím, ale paní Jana si s tím poradila a zvládla to bravurně. Měřím 158 cm a můj plán byl zhubnout ze 75kg alespoň na 60kg, nebo ještě lépe, na 55 kg. Jídelníček držím od srpna 2014 a dole mám už 10 kg, ale jde mi to pomalu jen proto, že jsem strašný lajdák a semtam to poruším nebo nedodržím přesně. Jídla mám opravdu ty, které mám ráda, jako například znojemskou omáčku atp. a zbytek, který mi byl napsán, jsou velmi chutná jídla a dokonce i má 19. měsíční holčička si na nich pochutnává se mnou. Doufám, že do léta zvládnu zhubnout alespoň 5 kg, abych měla „figuru do plavek“. Paní Platilovou mohu jen a jen doporučit.

 

Jana Mužíková, České Budějovice

Zhubnout jsem se rozhodla, když se ručička na váze zastavila na 80 kg. Na takovouto váhu jsem nikdy nebyla zvyklá a proto jsem se rozhodla s tím něco udělat. Známá mi doporučila služby Jany Platilové s jejíž pomocí dokázala zhubnout, takže jsem věděla, že to bude fungovat a že jídelníček bude sestaven z jídel, které mám ráda. Za 3 měsíce jsem shodila 10 kg a rozhodně jsem netrpěla hlady. Do hubnutí se se mnou přidala i babička, takže od půlky listopadu dodržujeme sestavený jídelníček a myslím, že nám to jde skvěle :-). Jídelníčky nám oběma moc vyhovují, babička dokonce pořád může jíst svá oblíbená jídla jako jsou řízky, guláš, svíčková a další typicky české pokrmy. Všechno je tak skvěle propočítané, že hubnutí jde i bez pohybu samo. Jana je velice milá a je vidět, že své práci dokonale rozumí. Určitě doporučuji pravidelné měsíční schůzky, kde vždy probereme, zda nám vše vyhovuje, případně uděláme nějakémenší změny a hlavně nás to stále motivuje pokračovat dál :-). Děkujeme.

Šárka Bostlová, Doudleby

Začala jsem hubnout společně s kolegyní z práce Radkou. Jana nám každé z nás sestavila zcela jiný jídelníček podle toho, co máme rádi, zařadila do něj jídla, která nejčastěji vaříme, mohu chodit i do jídelny a to mi vyhovuje. S jídelníčkem od Jany jsem velice spokojená. Za 3 měsíce jsem zhubla 12 kilo a 13 cm v pase. Před tím jsem vyzkoušela  spoustu diet, ale neúspěšně. Nyní mám  jídelníček sestavený na míru, podle toho co mi chutná. Jím pravidelně, nehladovím a kila jdou stále dolů. Vlastně se nejedná o dietu, ale o správný přístup k jídlu. Takže není problém se jídelníčkem řídit. Jany služby mohu jedině doporučit.

 

Mirka Nejedlá, České Budějovice

Pro všechny dietářky, co bojují s nadváhou, jako jsem bojovala já. K narozeninám jsem dostala poukaz k výživové poradkyni Janě Platilové a ten zázrak se opravdu stal. Za 3 měsíce mám 13 kilo dole, cítím se skvěle a hlavně obléknu všechny džíny, co mi v šatníku ležely několik let. Můj jídelníček sestavený na míru byl velice pestrý a hlavně se skládal z jídel, která mám ráda, a sladké, co miluji, v něm nechybělo. Takže jedno velké díky patří mým švagrovým za poukaz a ještě jeden větší dík patří Vám, Jano, za skvělý přístup, rady a prostě za všechno. Díky Vám se cítím opravdu skvěle. Do budoucna Vám přeji tisíce tak spokojených dietářek, jako jsem já.

 

Milan Frček, České Budějovice

Vždy jsem si myslel, že webové stránky o hubnutí, cvičení a jídelníčcích jsou jen záležitostí hlavně pro ženy. Ovšem jednoho dne, po mém neustálém si stěžování na nadbytečná kila, mě žena k výročí svatby překvapila jídelníčkem od Jany Platilové. Nejdřív jsem měl řeči, ale po tom, co jsem zjistil, že nejsem hladový a mám v něm zapracována i svá oblíbená jídla, jsem musel uznat, že to nemá chybu. Podařilo se mi dostat na mou určenou váhu, ale hlavně jsem propadl kouzlu spinnigu a naučil se pravidelně jíst. Takže za mě palec nahoru a všem mohu jen a jen doporučit, a to nejen ženám.

 

 

 

Zuzana Sojková, Český Krumlov

K paní Janě jsem se objednala na základě doporučení kamarádky, která s její pomocí úspěšně hubla. I když jsem netrpěla vyloženě nadváhou, chtěla jsem se zbavit několika poporodních kil, která mi zbyla a kvůli kterým jsem se necítila při pohledu do zrcadla dobře. Paní Jana se mě podrobně zeptala na mé stravovací návyky a sestavila mi jídelníček přesně podle mých chutí i toho, kde jsem zvyklá nakupovat. Za necelé dva měsíce jsem zhubla neuvěřitelných 7 kilo, aniž bych se musela nějak výrazně omezovat v jídle nebo v chutích. Jen jsem přestala dělat chyby v jídle, o kterých jsem stejně tušila, že existují. Zhubla jsem i bez toho, abych musela přidat na pohybu. I po ukončení dodržování jídelníčku se mi daří váhu držet, protože jsem si osvojila správné stravovací návyky. Teď ještě podle tréninkového plánu od paní Jany pracuju na posílení svalů, aby byl výsledek ještě lepší. Všem paní Janu vřele doporučuji, protože s ní to opravdu funguje…jen se připravte na kompletní výměnu šatníku – já potřebovala všechno oblečení o číslo menší ☺.

 

Veronika Pokorná, České Budějovice

Milá Janičko, moc bych ti chtěla poděkovat za úžasné vedení a pomoc při mém úsilí o snížení váhy. Bez tvého profesionálního a hlavně lidského přístupu by se mi nepodařilo zhubnout 6 kg a 1,5 velikosti běhěm 3 měsíců. Velmi oceňuji tvé vedení spalovacího cvičení a hlavně spinálních cviků na uvolnění páteře. Vzhledem k tomu, že se pohybovým aparátem zabývám, moc si vážím tvého odborného přístupu ke cvičení a celkově i tělesnému zdraví . Přeji Ti hodně úspěchů v profesním, ale i osobním životě. Pro všechny, kteří mají neustálý problém s hubnutím, kontaktujte pí Platilovou a zhubnete! :-) Opravdu to funguje a hlavně bez šíleného hladovění a sedření se v posilovně!

 

 

...tlačítkem další pokračujte dále pro reference hubnutí