+420 607 683 430
info@fitkustka.cz
facebook.com/fitkustka
Fitkustka-banner-02
Fitkustka-banner-03
Fitkustka-banner-04
Fitkustka-banner-05
Fitkustka-banner-01
Přihlášení

Reference, první část

Více jak padesát pozitivních referencí klientů výživového poradenství Fitkůstka.cz, kteří absolvovali pod vedením Ing. Jany Platilové řešení jídelníčku, snížení váhy, zlepšení kondice a celkové proměny hubnutí.

Ing. Věra Vránková, Praha

Zhubla jsem trvale 13 kilo tuku za 3 měsíce a to jsem měla v jídelníčku pravidelně mé  oblíbené dortíčky! Díky odbornému vedení Jany, která mi sestavila jídelníček na míru podle mého životního stylu, věku a požadované cílové váhy. Jana do své práce s klienty dává optimismus a hlavně srdce, záleží jí na spokojenosti klientů, pravidelně s nimi komunikuje a hlavně motivuje. Důkazem nejsem jenom já, ale i mé kamarádky a kolegové, kterým jsem Janu doporučila a výsledek se dostavil :-). Velké dík.

 


 

Gabriela Šantrůčková, České Budějovice

Důvod, proč jsem vyhledala výživového poradce paní Ing. Janu Platilovou, byl, že mi nešla shodit poporodní kila. Dostala jsem kontakt od kamarádky, která měla dole 12 kg díky sestavenému jídelníčku od paní Ing. Platilové. Proto jsem se rozhodla, že ji budu také kontaktovat. Dostala jsem spoustu zásadních rad a hlavně, jídelníček byl sestavený z jídel, která mám ráda, nějak mi ani nepřijde, že bych se musela omezovat. Zatím hubnu třetí týden, 3 kila už jsou dole. Vím, že bez paní Platilové bych byla pořád koule. Je to člověk na svém místě a opravdu ví, o čem mluví. Je moc milá a hlavně umí jednat s lidmi. Prostě super a proto ji všem vřele doporučuji. Uvidíte, že umí zázraky.

 

 

Mirka Nejedlá, České Budějovice

Pro všechny dietářky, co bojují s nadváhou, jako jsem bojovala já. K narozeninám jsem dostala poukaz k výživové poradkyni Janě Platilové a ten zázrak se opravdu stal. Za 3 měsíce mám 13 kilo dole, cítím se skvěle a hlavně obléknu všechny džíny, co mi v šatníku ležely několik let. Můj jídelníček sestavený na míru byl velice pestrý a hlavně se skládal z jídel, která mám ráda, a sladké, co miluji, v něm nechybělo. Takže jedno velké díky patří mým švagrovým za poukaz a ještě jeden větší dík patří Vám, Jano, za skvělý přístup, rady a prostě za všechno. Díky Vám se cítím opravdu skvěle. Do budoucna Vám přeji tisíce tak spokojených dietářek, jako jsem já.

 

 

Blanka Chimičová a Jiří Hanuš, Český Krumlov

Jsme v situaci, kdy díky přechodu, pohodlnosti a věku si kila dělají, co chtějí, a my jsme si s nimi nevěděli rady. Po špatné zkušenosti s nutriční terapeutkou, která nám "naordinovala" jídelníček pro nás nechutný a naprosto nevariabilní, jsme byli celkem skeptičtí k dalším pokusům. Pak moje dcera začala spolupracovat s paní Janou a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat, docela nás to ohromilo a tak jsme si řekli, že to zkusíme taky. Už první návštěva byla velmi příjemná díky vstřícnému přístupu paní Jany. Jíme jídla, která máme rádi a často máme pocit "přežrání". Ale i přesto výsledky hovoří za vše, po dvou měsících máme shodně dole 10 kg a hlavně 10 cm přes břicho a vlastně všechny měřené partie vykazují výrazné úbytky. S touto formou hubnutí jsme se nikdy nesetkali a můžeme potvrdit, že postupy paní Jany jsou nenásilné a velmi účinné. Na každém "klientovi" si dává záležet a snaží se vyhovět všem ( i netradičním) přáním, abychom byli spokojeni.

 

Natali Herman, České Budějovice

Já, jako studentka, věčně sedící nad horou učebnic a „biflováním“ se nejrůznějších informací, jsem potřebovala z něčeho neustále čerpat energii. Můj problém byl ten, že jsem měla tendenci se často přejídat v domnění, že potom budu mít dostatek energie, ale opak byl pravdou. Ačkoli jsem se snažila jíst zdravě v podobě zeleniny, ovoce, obilné kašičky, stejně to nepřinášelo žádné výsledky. Paní Jana mi pomohla sestavit jídelníček tak, abych zhubla nějaké to kilo (a to jsem jich zhubla 10 a jsem nadmíru šťastná a spokojená), ale zároveň abych nemusela hladovět a měla dost energie na učení a jiné aktivity. Konečně jsem se naučila, jak správně kombinovat různé potraviny, už znám svojí ideální porci, kterou jsem předtím neznala, a hlavně jsem začala o jídle více přemýšlet. Vždy, když jsem nevěděla něco ohledně jídla, tak mi Jana ochotně poradila a vše vysvětlila. Její pozitivní přístup a podpora mi nesmírně pomohly. Také se mi líbilo, že nešlo o „dietu“ ale o zdravou úpravu mého jídelníčku, který mi vyhovoval. Takže za sebe mohu jen doporučit. Velké díky patří Janě.

 

Milan Frček, České Budějovice

Vždy jsem si myslel, že webové stránky o hubnutí, cvičení a jídelníčcích jsou jen záležitostí hlavně pro ženy. Ovšem jednoho dne, po mém neustálém si stěžování na nadbytečná kila, mě žena k výročí svatby překvapila jídelníčkem od Jany Platilové. Nejdřív jsem měl řeči, ale po tom, co jsem zjistil, že nejsem hladový a mám v něm zapracována i svá oblíbená jídla, jsem musel uznat, že to nemá chybu. Podařilo se mi dostat na mou určenou váhu, ale hlavně jsem propadl kouzlu spinnigu a naučil se pravidelně jíst. Takže za mě palec nahoru a všem mohu jen a jen doporučit, a to nejen ženám.

 

 

 

Andrea Studničková, České Budějovice

Měla jsem to štěstí, že mi kamarádka doporučila svou osobní trenérku Janičku, se kterou už nějakou dobu úspěšně hubne. Po prvním tréninku jsem zjistila, že Janča má v malíčku úplně všechno, co se týká hubnutí. Takže mi sestavila tréninkový plán na doma a radím se s ní při každém cvičení ohledně jídelníčku a všeho, co mě zajímá.  Známe se asi 2 měsíce a já mám zatím dole  5 kg.  Jsem moc ráda, že jsem ji poznala, protože je nejen profík přes vše, co souvisí s hubnutím, ale i fajn parťák při cvičení. Já jsem si vždycky přála chodit cvičit, ale díky strachu z toho, že posilovna je plná lidí, kteří na mě budou zírat a říkat si, co jsem za kopyto, jsem se nikdy neodhodlala. Díky Janičce tyto pocity úspěšně překonávám a cvičení mě navíc ještě baví, a to je víc, než v co bych kdy doufala.

 

Marcela Frčková, České Budějovice

Po narození mého druhého dítěte jsem věděla, že se shazováním přebytečných kil bude problém a protože už mi není dvacet, vyhledala jsem pomoc Janičky Platilové. Kromě jejího elánu a pozitivní energie mi ukázala tu správnou cestu k mé vysněné postavě. Sice ještě nejsem u cíle, ale díky jejímu jídelníčku a cvičení, které bez problému můžu provozovat i doma, jsem shodila 15 kg a cítím se znovu jako člověk a mimo jiné jsem díky ní propadla spinnigu, cvičení a jakýkoliv pohyb mi dělá radost. Upřímně říkám, že bez jejího vedení a pomoci bych to opravdu sama nezvládla.

 

 

 

Zuzana Sojková, Český Krumlov

K paní Janě jsem se objednala na základě doporučení kamarádky, která s její pomocí úspěšně hubla. I když jsem netrpěla vyloženě nadváhou, chtěla jsem se zbavit několika poporodních kil, která mi zbyla a kvůli kterým jsem se necítila při pohledu do zrcadla dobře. Paní Jana se mě podrobně zeptala na mé stravovací návyky a sestavila mi jídelníček přesně podle mých chutí i toho, kde jsem zvyklá nakupovat. Za necelé dva měsíce jsem zhubla neuvěřitelných 7 kilo, aniž bych se musela nějak výrazně omezovat v jídle nebo v chutích. Jen jsem přestala dělat chyby v jídle, o kterých jsem stejně tušila, že existují. Zhubla jsem i bez toho, abych musela přidat na pohybu. I po ukončení dodržování jídelníčku se mi daří váhu držet, protože jsem si osvojila správné stravovací návyky. Teď ještě podle tréninkového plánu od paní Jany pracuju na posílení svalů, aby byl výsledek ještě lepší. Všem paní Janu vřele doporučuji, protože s ní to opravdu funguje…jen se připravte na kompletní výměnu šatníku – já potřebovala všechno oblečení o číslo menší ☺.

 

Veronika Pokorná, České Budějovice

Milá Janičko, moc bych ti chtěla poděkovat za úžasné vedení a pomoc při mém úsilí o snížení váhy. Bez tvého profesionálního a hlavně lidského přístupu by se mi nepodařilo zhubnout 6 kg a 1,5 velikosti běhěm 3 měsíců. Velmi oceňuji tvé vedení spalovacího cvičení a hlavně spinálních cviků na uvolnění páteře. Vzhledem k tomu, že se pohybovým aparátem zabývám, moc si vážím tvého odborného přístupu ke cvičení a celkově i tělesnému zdraví . Přeji Ti hodně úspěchů v profesním, ale i osobním životě. Pro všechny, kteří mají neustálý problém s hubnutím, kontaktujte pí Platilovou a zhubnete! :-) Opravdu to funguje a hlavně bez šíleného hladovění a sedření se v posilovně!

 

 

Pavla Pokrývková, České Budějovice

Chtěla bych tímto poděkovat Janě za shozené kilogramy, štíhlý pas a novou energii do života. Jany individuální přístup mi zajistil to, že ačkoli jsem nehladověla a jedla jsem potraviny, které mi chutnají, tak jsem byla schopna shodit nadbytečná kila, která mě již delší dobu trápila. Ten, kdo chce se s sebou něco udělat, změnit své stravování a začít žít zdravě, je Jana tou správnou volbou. Moc děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.