+420 607 683 430
info@fitkustka.cz
facebook.com/fitkustka
Fitkustka-banner-02
Fitkustka-banner-03
Fitkustka-banner-04
Fitkustka-banner-05
Fitkustka-banner-01
Přihlášení

Kontakt

Kontakt

Dobrý den,

jmenuji se Jana Platilová a jsem autorkou  projektu Fitkůstka.cz. Působím v Českých Budějovicích a blízkém okolí. Už více jak 10 let se specializuji na poradenství a koučink  zdravého životního stylu. Pomáhám lidem k lepší formě osobnosti, aby byli spokojenější s vlastním "já" a aby se sami sobě více líbili. Výsledkem našeho společného snažení by měla být nejen nižší váha, ale i lepší pocit "sám ze sebe". Často jsou za nadbytečnými kilogramy i jiná trápení, která vedou k dlouhodobému boji s nadváhou. 
 
Připravuji originální a přesně zpracované jídelníčky podle potřeb daného klienta. Zároveň sestavuji i jídelníčky speciální - bezlepkové, jídelníčky při intoleranci na mléko, vejce, sportovní, vegetariánské, pro těhotné, kojící ženy a různé další.
 
Výsledkem celého procesu "hubnutí" není jen vytvoření jídelníčku, nějaká jeho kopie či obecná forma, ale také, a to především, zjištění příčiny nadváhy a nalezení komplexního řešení. Jídelníčky jsou sestavovány individuálně, pro každého klienta tzv. "na míru".

Rovněž přednáším o zdravé výživě,  principech stravování a celkovému fungování lidského těla, a to ve firmách, školách, školkách. Také spolupracuji s rehabilitačními centry, fitness centry a dalšími institucemi. Zdravý životní styl se snažím propagovat mezi širokou veřejnost přes média a charitativní akce.  
 
Ve spolupráci s kosmetickým a kadeřnickým studiem Sandra mnohým klientům navrhneme celkovou a bezpracnou proměnu pro získání krásy a sebedůvěry. 
 
Několik let jsem pořádala redukční kurzy se spinningem, nyní se specializuji na redukční kurzy se spalovacím cvičením zaměřeným na problematické partie (břicho, boky) s intenzivním záměrem zhubnout a dostat se do lepší formy.
 
Ing. Jana Platilová
+420 607 683 430
 

Adresa: 

Budova Stavounionu (bývalé Pozemní stavby) v pátém patře
Žižkova 309/12
České Budějovice